انتقاد شدید از گوگل توسط مدیر سابق روابط عمومی

انتقاد شدید از گوگل توسط مدیر سابق روابط عمومی

وبی كارت: جسیكا پاول، ضمن انتقاد شدید از جایی كه قبلاً آنجا كاركرده، اظهار داشت: غول فناوری خویش را بیش ازحد جدی گرفته است اما در انجام وظایف خود خیلی جدی نیست.
به گزارش وبی كارت به نقل از خبر آنلاین، مدیر سابق روابط عمومی گوگل ضمن دفاع از عملكرد خود اضافه كرد: من می خواهم «سیلیكون ولی» از توهمی كه در آن دست وپا می زند، رهایی یافته و چشم انداز واقعی موجود در بازار جهانی را نشان داده، تا به استاندارد بالاتری دست پیدا كنند.
پاول 40 ساله در مقاله رسمی و همینطور یك رمان كوچك طنزآمیز كه به صورت هم زمان در این هفته به چاپ رسید، تاكید كرد كه: ما می گوییم چیزهای شگفت انگیز و خوبی برای جهان تولید می نماییم درحالی كه مشكلات زیادی هم برای جهان تولید می نماییم. ما سیاه وسفید فكر كرده و چشمان خویش را به روی خودكشی های آنلاین بسته ایم.
روزنامه نگار و صاحب سه فرزند، افزود وسوسه شده است تا رُمان خود به نام اختلال بزرگ را تحت نام مستعار منتشر كند، اما برای خنثی كردن سكوتش باید فریاد برآوَرَد.
گوگل از جانب خیلی از محافل به علت انتشار اخبار جهادی ها، دست راستی ها و خشونت طلبان در یوتیوب موردانتقاد واقع شده است.
خانم پاول تا اوت سال قبل در نقش روابط عمومی به صورت مستقیم به ساندر پیچای گزارش مستقیم می داد و ناگهان با خروج از گوگل همگان را شوكه كرده و اعلام نمود برای ادامه تحصیل به دانشگاه بازمی گردد.


5656


1397/07/17
15:13:38
5.0 / 5
5429
تگهای خبر: آنلاین , فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت