با توجه به تامین نهاده های دامی؛

قیمت مرغ به ثبات می رسد

قیمت مرغ به ثبات می رسد

به گزارش وبی کارت نایب رییس کانون صنفی مرغداران گوشتی اظهار داشت: با عنایت به تأمین نهاده های مورد نیاز واحدهای مرغداری انتظار می رود در ایام پیش رو بازار مرغ به ثبات برسد و این محصول با نرخ مصوب ارائه شود.


به گزارش وبی کارت به نقل از صدا و سیما، حبیب اسدالله نژاد عنوان کرد: در هفته گذشته شاهد افزایش سهمیه اختصاصی به واحدهای مرغداری به میزان ۳۰ درصد بودیم به صورتی که از راه سامانه بازار گاه ۸۰ درصد نهاده های مورد نیاز واحدهای مرغداری با همکاری وزارت صنعت، معدن تجارت و جهاد کشاورزی تأمین شد.
وی اضافه کرد: این مورد سبب می شود که انگیزه جوجه ریزی در میان واحدهای مرغداری افزایش یابد و تمام توان خویش را برای تولید بیشتر به کار گیرند.
اسدالله نژاد تصریح کرد: با ادامه روند تأمین نهاده های موردنیاز واحدهای مرغداری می توانیم شاهد آن باشیم که قیمت مرغ در بازار به ثبات برسد و با تأمین ۱۰۰ درصد مرغ مورد نیاز کشور این محصول با نرخ مصوب ارائه شود.
وی تصریح کرد: هم اکنون تنها مشکل موجود این است که بعد از خرید نهاده ها از راه سامانه بازار گاه توسط مرغداری ها، بارگیری و تحویل بار به این واحدها از راه تجاری که اقدام به واردات و فروش نهاده ها می کنند با کندی صورت می گیرد و امیدواریم که این مشکل هم سریعاً برطرف شود و واحدهای مرغداری با آرامش بیشتری به تولید اهتمام ورزند.


منبع:

1399/09/14
20:31:40
5.0 / 5
1008
تگهای خبر: صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت