بررسی توسعه 5میلیون پورت اینترنت پرسرعت

بررسی توسعه 5میلیون پورت اینترنت پرسرعت

وبی كارت: جلسه هیات مدیره شركت مخابرات ایران با حضور مهندس فلاح جوشقانی، معاونت وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اجرا شد.به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، و به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، عصر دوشنبه، ۱۹ خرداد ماه سال ۹۹، جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور، مهندس فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ساختمان زنده یاد دکتر غفاریان برگزار گردید.

این جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به منظور بررسی توسعه ۵میلیون اینترنت پرسرعت در برنامه سال ۹۹، تعامل و همسویی با اهداف کلان و سیاست های راهبردی حوزه ICT و بررسی راهکارهای مناسب برای تحقق اهداف این حوزه از دو منظر رگولاتوری و شرکت مخابرات ایران و همینطور رفع موانع موجود در این راه برگزار گردید.

شرکت مخابرات ایران بعنوان بزرگترین اپراتور مخابراتی کشور با قدیمی ترین برند حوزه ارتباطات همواره در راه عرضه خدمات حوزه ICT پیشرو بوده و با رویکرد تعامل سازنده با نهادهای قانونگذار، در راه پیشرفت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گام برمی دارد.

در این جلسه، دکتر صفری، رئیس و اعضای هیات مدیره، مهندس صدری، مدیرعامل با حضور مهندس فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و برخی از معاونین مدیرعامل شرکت مخابرات ایران شرکت داشتند.

منبع:

1399/03/20
14:38:50
5.0 / 5
2339
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت