رئیس اتاق اصناف تهران

بازگشایی اصناف از 23 فروردین در كشور

بازگشایی اصناف از 23 فروردین در كشور

به گزارش وبی كارت رئیس اتاق اصناف تهران اظهار داشت: واحدهای صنفی كه اجازه فعالیت آنها از جانب ستاد ملی مبارزه با كرونا صادر گردیده است می توانند از ۲۳ فروردین در سرتاسر كشور و اول اردیبهشت در تهران شروع به كار كنند.



قاسم نوده فراهانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ساعت آغاز به كار اصناف تصریح كرد: بر مبنای مصوبه ستاد ملی مبارزه با كرونا، اصناف در كشور از شنبه ۲۳ فروردین و در تهران از دوشنبه اول اردیبهشت می توانند فعالیت خویش را آغاز كنند.
وی اضافه كرد: در این مصوبه، مقرر شده تا اصنافی كه مجاز به آغاز فعالیت هستند، پروتكل های تهیه شده در ستاد را رعایت نمایند.
رئیس اتاق اصناف تهران افزود: بر مبنای مصوبه ستاد ملی مبارزه با كرونا، برخی اصناف مانند تالارهای پذیرایی، قهوه خانه های سنتی، كافی شاپ ها و سایر اصنافی كه تجمع در آنها قرار دارد، نمی توانند بازگشایی شوند.
وی خاطرنشان كرد: رستوران و اغذیه فروشان می توانند واحدهای صنفی را بازگشایی كنند اما صرفاً برای موارد بیرون بر امكان فعالیت دارند و استفاده از سالن های غذاخوری این واحدهای صنفی ممنوع می باشد.
نوده فراهانی با اشاره به اینكه اتحادیه های صنفی هم در تهران تا ابتدای اردیبهشت تعطیل هستند، اظهار داشت: از دیگر موارد مذكور در پروتكل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با كرونا، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بهداشت حرفه ای از جانب اصنافی است كه اجازه بازگشایی واحد صنفی آنها داده شده است.


منبع:

1399/01/21
12:06:28
5.0 / 5
2962
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت