توسط مسئولان وزارت میراث فرهنگی؛

زمان نمایشگاه گردشگری باز هم تغییر نمود

زمان نمایشگاه گردشگری باز هم تغییر نمود

وبی كارت: زمان برگزاری نمایشگاه گردشگری بازهم توسط وزارت میراث فرهنگی تغییر نمود و این دفعه بجای اسفند در همان تاریخ پیشین یعنی 23 تا 26 بهمن برپا می شود.به گزارش وبی كارت به نقل از مهر، با اینكه دوازده سال از برگزاری نمایشگاه گردشگری بهمن ماه می گذرد، اما این رویداد امسال با چالش زمان برگزاری مواجه گردید. نمایشگاهی كه مقرر است امسال با نمایشگاه عیدانه صنایع دستی ادغام شود و شركت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی كه زیر نظر وزارت میراث فرهنگی است، مسئولیت آنرا به عهده بگیرد.
اما یك بار ولی تیموری معاون گردشگری كشور و یك دفعه هم خشایار نیكزاد فر مدیرعامل شركت ایرانگردی و جهانگردی به رسانه ها اعلام نموده بودند به سبب در اختیار داشتن زمان و فضای بیشتر برگزاری این رویداد به ۵ تا ۹ اسفند موكول شد. اما باردیگر این تاریخ طبق اعلام نیكزادفر به روابط عمومی وزارت گردشگری تغییر نمود و بنا شد مانند سال های پیش در همان تاریخ ۲۳ تا ۲۶ بهمن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برپا شود
وی گفته است این نمایشگاه امسال به صورت تفكیك شده و در سه بخش تأسیسات گردشگری، غرفه های صنایع دستی و میزهای سرمایه گذاری برگزار می گردد و فعالان و علاقه مندان حوزه های گردشگری، صنایع دستی و سرمایه گذاری می توانند برای پیش ثبت نام و اعلام متراژ پیشنهادی به صورت آنلاین اقدام نمایند. زمان آغاز پیش ثبت نام نیز از ساعت ۹ بامداد روز سه شنبه ۱۰ دی شروع شده و تا ساعت ۱۵ روز یكشنبه ۱۵ دی ادامه خواهد داشت.


منبع:

1398/10/14
13:30:08
5.0 / 5
4333
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت