صدها كارمند فیس بوك از شركت خود انتقاد كردند

صدها كارمند فیس بوك از شركت خود انتقاد كردند

به گزارش وبی كارت بیشتر از ۲۵۰ نفر از كاركنان فیس بوك با ارسال نامه ای به ˮمارك زاكربرگˮ، این شركت را برای سیاست های تبلیغاتی خود مورد انتقاد قرار دادند.


به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، طی یك ماه گذشته، فیس بوك به علت اینكه به سیاستمداران اجازه داد تبلیغات نادرست و گمراه كننده منتشر كنند، مورد انتقاد قرار گرفت.
حال كارمندان این شركت از فیس بوك شكایت و انتقاد كرده اند. در این راستا بیشتر از ۲۵۰ نفر از كاركنان فیس بوك به مدیر خود یعنی "مارك زاكربرگ" و دیگر مقامات ارشد نامه ای نوشته اند و سیاست های تبلیغاتی این شركت را یك تهدید برای آن برشمرده اند.
در این نامه كارمندان فیس بوك مدعی شده اند كه انتشار اطلاعات غلط سبب می شود بی اعتمادی به این شركت افزایش یابد و صداقت در محیط آن تضعیف شود.
این افراد ۶ چاره را برای اصلاح اوضاع فیس بوك عرضه كرده اند كه یكی از آنها نگه داشتن استاندارد تبلیغات سیاسی در سطح دیگر تبلیغات ها است.
همینطور این كارمندان پیشنهاد دادند كه فیس بوك تبلیغات سیاسی را محدود كند و به صورت كلی سیاست های روشن تری را مورد هدف تبلیغات خود قرار دهد.
فیس بوك هم در پاسخ به نامه این كاركنان گفته كه فضای فیس بوك بر مبنای صراحت استوار است. ازاین رو ما از كارمندان خود ممنونیم كه افكار خود در این مورد مهم را مطرح می كنند.
ما همچنان متعهد هستیم كه سخنرانی های سیاسی را سانسور نكنیم. همینطور تلاش خویش را برای افزایش شفافیت در تبلیغات سیاسی ادامه خواهیم داد.1398/08/08
15:06:47
5.0 / 5
4180
تگهای خبر: استاندارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت