ستاری در افتتاحیه بنیاد ملی كارآفرینی محتوای دیجیتال:

استارتاپ ها از دل زیرزمین ها و گاراژها به وجود آمده اند

استارتاپ ها از دل زیرزمین ها و گاراژها به وجود آمده اند

به گزارش وبی كارت بنیاد ملی كارآفرینی محتوای دیجیتال با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، وزیر كار و شهردار تهران راه اندازی شد.


به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در این مراسم با بیان این كه حوزه محتوای دیجیتال حوزه پولسازی است، اظهار نمود: تمام استارتاپ ها از گوگل گرفته تا استارتاپهای حوزه حمل و نقل در كشور همه از دل زیرزمین ها و گاراژها به وجود آمده اند و به تدریج بالا آمده و مسیر توسعه را طی كردند.
وی اظهار داشت: اگر امروز در كف بازار عروسك خارجی و نوشت افزار خارجی یا البسه چینی فروش می رود، شركت ها هستند كه دارند می بازند و ما در تجاری سازی مسئله داریم.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاكید بر پشتیبانی از استارتاپ ها و شركت های نوآور، اظهار نمود: ما نهمین زبان اینترنتی در دنیا هستیم، در حالیكه از نظر جمعیتی كمتریم، ولی دو برابر عرب ها تولید محتوا داریم.
وی افزود: وقتی آپارات با زبان فارسی جزو ۱۰۰ سایت برتر دنیا می شود، این یك افتخار است و ما اعلام می نماییم از شركت ها و استارتاپ های حوزه تولید محتوای دیجیتال حمایت می نماییم.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: امروز دیگر نمی گردد با روش های قبلی به نقاط مختلف، معلم بفرستیم یا در دانشگاه های خارجی كرسی زبان بگذاریم، چون این فضا دیگر جواب نمی دهد و مرزهای دیجیتال و تكنولوژی های جدید این فضا را در نوردیده است.1398/08/02
00:45:09
5.0 / 5
4332
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت