اشتغالزایی مایكروسافت در بحرین!

اشتغالزایی مایكروسافت در بحرین!

به گزارش وبی كارت مایكروسافت می خواهد تا آخر سال ۲۰۲۲ میلادی بالغ بر ۵۶۰۰ شغل در بحرین تولید كند.به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، شركت مایكروسافت می خواهد با تمركز بر روی پلتفرم سرویس های ابری و خدمات مبتنی بر كلاد بالغ بر ۵۶۰۰ شغل در بحرین تولید كند.

خدمات ابری و سرویس های مبتنی بر كلاد كه این روزها توسط شركت های تكنولوژی بسیاری در جهان مورد استقبال قرار گرفته است، حالا مایكروسافت اعلام نموده است كه می خواهد با گسترش فعالیت هایش در خاورمیانه شامل بحرین، تركیه، عربستان سعودی، امارات متحده عربی جای پای خویش را در این منطقه استراتژیك مستحكم كند و سهم خویش را از بازارهای مربوطه افزایش دهد.

مایكروسافت بدین ترتیب اعلام نموده است كه می خواهد تا آخر سال ۲۰۲۲ میلادی در بحرین به توسعه، طراحی و فروش محصولات و عرضه خدمات خود بپردازد.

محققان و پژوهشگران فعال در موسسه تحقیقاتی IDC برآورد كرده اند كه این سرمایه گذاری نیازمند ۲۸.۰۴ دلار هزینه است.

بر اساس گزارشی كه در trade Arabia آمده است، محمد علی القاعد، مدیر ارشد اجرایی بخش دولت الكترونیك و فناوری اطلاعات در بحرین در این خصوص می گوید: گزارش و اطلاعیه ای كه از جانب مایكروسافت به دست ما رسیده است، می تواند یكی از عوامل اثرگذار در چشم انداز اقتصادی ۲۰۳۰ بحرین باشد و باعث پیشرفت این كشور در حوزه های شود.

رایانش ابری و اكوسیستم های ابری مایكروسافت نقش پررنگ و به سزایی در اشتغالزایی و رشد اقتصادی بحرین ایفا خواهد نمود.

وی در ادامه سخنانش اضافه كرد: با شروع به كار مایكروسافت در بحرین، این كشور قادر خواهد بود تبدیل به هاب منطقه خاورمیانه در حوزه رایانش ابری و خدمات مبتنی بر كلاد شود.


1397/09/12
22:17:54
5.0 / 5
4240
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت