مایكروسافت به توسعه بلاك چین می پردازد

مایكروسافت به توسعه بلاك چین می پردازد

وبی كارت: به نظر می آید كه مایكروسافت با همكاری شركت Nasdaq می خواهد به توسعه فناوری بلاك چین بپردازد.به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، فناوری بلاك چین كه به تازگی نام آن زیاد به گوش می خورد و در استخراج و كسب ارزهای دیجیتالی كاربرد فراوانی دارد، حالا مقرر است توسط مایكروسافت و شركت Nasdaq به منظور توسعه تكنولوژی های مربوطه و سیستم های مالی NFF بكار گرفته شود.

با توجه به گسترش روزافزون فناوری های نوینی همچون بلاك چین (Blockchain)، هوش مصنوعی (artificial intelligence) و یادگیری ماشینی (machine learning) در صنایع و حوزه های مختلف تكنولوژی همچون ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده، به نظر می آید كه فناوری بلاك چین هدف اصلی و محوری غول های تكنولوژی و شركت های بسیاری در جهان است تا در زمینه های مختلف بكار گرفته شود.

گسترش و بهره مندی از فناوری بلاك چین مایكروسافت این امكان را به تمامی سازمان ها، موسسات و مشتریانش می دهد تا از زیرساخت های تجارت مالی بهره برده و به پرداخت تراكنش های مالی و تجاری خود بپردازند.

به گفته وب سایت Invest In Blockchain، مایكروسافت مدعی شده است كه این ادغام یك سیستم بلاك چینی را به مرحله تولید و بهره وری می رساند كه بدین وسیله تكنولوژی های مختلف قادر خواهند بود با یكدیگر كار كنند و عملكرد بهتری داشته باشند.

بسیاری از كارشناسان برآورد كرده اند كه سال آینده میلادی سال شكوفایی تكنولوژی های جدید همچون بلاك چین خواهد بود و این تكامل به مدیریت هرچه بهتر سیستم های مالی و تراكنش و مبادلات تجاری در جهان كمك بسیاری خواهد نمود.

فناوری بلاك چین در واقع نوعی دیتابیس یا پایگاه داده است كه روی یك یا چند سرور خاص قرار ندارد، بلكه روی تمام كامپیوترهایی كه به شبكه متصل می شوند، توزیع شده است.
1397/08/14
14:01:08
5.0 / 5
4244
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت