ثروتمندترین مرد كره زمین كی می خوابد و كی بیدار می شود؟

ثروتمندترین مرد كره زمین كی می خوابد و كی بیدار می شود؟

وبی كارت: جف بزوس، مؤسس و مدیر اجرایی آمازون بعنوان ثروتمندترین مرد كره زمین روتین روزانه جالبی دارد.به گزارش وبی كارت به نقل از خبر آنلاین، وی در مصاحبه با Economic Club of Washington اظهار داشت: 8 ساعت در شبانه روز می خوابد و بامداد پرنشاط خویش را با خوردن قهوه، خواندن روزنامه و صبحانه در كنار فرزندانش آغاز می كند.
او دوست دارد ساعت 10 بامداد جلسه برگزار كند و تمام تفكر خود برای برنامه ریزی و مدیریت را در زمان ناهار انجام می دهد.
وی در مصاحبه با «دیوید روبنشتاین» اضافه كرد: اگر بتوانم روزی 3 تصمیم خوب بگیرم برایم كافی است. این سه تصمیم باكیفیت می تواند تحول تولید كند.
افرادی مانند «وارن بافِت» كه در فهرست ثروتمندترین های جهان است می گوید اگر سالی 3 تصمیم خوب و مؤثر بگیرد كافی است اما جف بزوس این سه تصمیم را روزانه می گیرد و بنابراین موفق ترین مرد عالم با آمازون شده است.
مردم روزانه صدها تصمیم كوچك ازجمله اینكه چه بخورند، چه بپوشند و... می گیرند. افرادی مانند زاكربرگ و اوباما را در نظر بگیرید كه چه لباس هایی می پوشند.
تعداد كمی از تصمیم ها فوق هوشمندانه است و می تواند تأثیری میلیون دلاری داشته باشد و این كاری است كه جف بزوس دو دهه پیش آغاز كرد و به انجام رساند و امروز ثروتمندترین مرد زمین با پشت سر گذاشتن بیل گیتس و... شده است.
مصاحبه را اینجا ببینید.

5656


1397/06/27
15:05:40
5.0 / 5
5425
تگهای خبر: آنلاین , كیفیت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان وبی كارت
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت