۱۰ شهر برتر جهت راه اندازی كسب و كار دیجیتالی در آمریكا

۱۰ شهر برتر جهت راه اندازی كسب و كار دیجیتالی در آمریكا

وبی كارت: تا آخر سال ۲۰۲۰ حدود ۴۳ درصد كاركنان آمریكایی درگیر مشاغل اقتصاد دیجیتالی خواهند بود.


به گزارش وبی كارت به نقل از تك ریپابلیك، در سال های اخیر كسب و كارهای اینترنتی گسترش چشمگیری داشته اند و هم اكنون ۵۷ میلیون آمریكایی در این كسب وكارها شاغلند و ثروتی معادل ۱.۴ تریلیون دلار به اقتصاد آمریكا می افزایند.
در یك رده بندی، معیارهایی مختلفی نظیر سهم اقتصاد دیجیتالی از كل تولیدات ناخالص داخلی، میزان نرخ رشد اقتصاد دیجیتالی و سهم آن ها از اشتغال زایی در شهرهای مختلف آمریكا مورد بررسی قرار گرفته است. بر این اساس ۱۰ شهر برتر آمریكا برای كسب و كار دیجیتالی عبارت اند از:
۱-سان فرانسیسكو: با وجود هزینه های بالای زندگی، میزان درآمد در این شهر بالاست و سرانه كاركنان بخش اقتصاد دیجیتالی این شهر ۹۲۷۲ دلار است.
۲-آتلانتا: در سال ۲۰۱۷ اقتصاد دیجیتالی در این شهر ۴.۷ میلیارد دلار به تولید ناخالص داخلی افزود.
۳- لس آنجلس: بین سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴، كسب و كارهای دیجتالی در این شهر ۷۹ درصد رشد داشته اند و این بخش بعد از حمل و نقل، بیشترین رشد را تجربه كرده است.
۴-بوستون: متوسط درآمد سرانه كاركنان بخش اقتصاد دیجیتالی در این شهر ۷۸۸۲ دلار است و نرخ رشد اقتصاد دیجیتالی در سال ۲۰۱۷ در این شهر ۵۹ درصد بوده است.
۵-واشنگتن: این شهر دومین درآمد بالا را در میان شهرهای مختلف آمریكا برای شاغلان این بخش فراهم می آورد، با این وجود به علت هزینه زندگی بالا، پنجمین شهر مناسب فهرست است.
۶- دالاس: دومین هزینه های پایین زندگی را در میان شهرهای موجود در این فهرست دارد و سرانه درآمدی آن ۴۶۹۸ دلار است.
۷- سن خوزه: یكی از بالاترین نرخ های رشد اقتصاد دیجیتالی در آمریكا متعلق به این شهر است. تنها در سال قبل نرخ رشد اقتصاد دیجیتالی این شهر به ۹۱ درصد رسید.
۸- سن دیگو: این شهر یكی از پایین ترین سرانه های درآمدی اشتغال دیجیتالی در این فهرست را دارد اما به لطف هزینه های پایین زندگی توانسته است در میان ۱۰ شهر برتر جای گیرد.
۹- میامی: بیشترین سرانه درآمدی اقتصاد دیجیتالی با ۱۶۴۰۲ دلار متعلق به این شهر است.
۱۰- فونیكس: این شهر مناسب ترین قیمت مسكن و هزینه زندگی را در میان شهرهای فهرست دارد و اقتصاد دیجیتالی در سال قبل در این شهر ۴۶ درصد رشد داشته است.1397/04/25
14:17:57
5.0 / 5
4279
تگهای خبر: دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت