نامه جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریكا به اپل و گوگل

نامه جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریكا به اپل و گوگل

به گزارش وبی كارت چهار نماینده جمهوری خواه مجلس نمایندگان ایالات متحده با ارسال نامه ای به اپل و آلفابت (پدر گوگل) درباره محل ذخیره سازی دیتا، قواعد عملیاتی درباره حریم خصوصی كاربران روی گوشی و نحوه هندل كردن دیتای كاربران؛ مورد پرسش قراردادند.
به گزارش وبی كارت به نقل از خبر آنلاین، گریك والدن رئیس كمیته تجارت و انرژی همراه با سه نماینده دیگرِ عضو همین كمیته، از دو غول آی تی درباره نحوه به اشتراك گذاری دیتای كاربران با شركای تجاری ثالث پرسیدند تا مردم میزان و نحوه دیتای خصوصی شان روی گوشی آیفون و گوشیهای اندرویدی مشخص شود.
گوگل اعلام نمود ضمن پاسخ به این درخواست، روی حفظ حریم خصوصی كاربران و دیتای شخصی شان همواره تاكید داشته است اما سخنگوی اپل دراین باره اظهارنظری نكرد.
در این نامه به صراحت پرسیده شده است كه آیا صدای كاربران روی گوشی ضبط می گردد و مثلاً اگر كاربر بگوید Okay Google یا Hey Siri، آیا صدای آن ها ذخیره می شود؟ و آیا كاربر از روند بعدازآن آگاه شده است؟
منظور بخشی از این نامه این است كه آیا اپل و گوگل صدای كاربران را بدون اجازه ضبط و ذخیره می كنند و به شركای تجاری خود می فروشند؟


 

1397/04/21
21:56:39
5.0 / 5
4825
تگهای خبر: اپل , كاربر , گوشی , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت