ممنوعیت داده كاوی ارزهای مجازی با استفاده از اپلیكیشن روی آیفون

ممنوعیت داده كاوی ارزهای مجازی با استفاده از اپلیكیشن روی آیفون

وبی كارت: اپل نصب و اجرای هرگونه اپلیكیشن روی آیفون برای داده كاوی ارزهای مجازی را ممنوع كرد.
به گزارش وبی كارت به نقل از خبر آنلاین، بر مبنای راهنمای جدید آی او اس، بخش موسوم به 3.15، اپلیكیشن ها از داده كاوی هر نوع ارز مجازی و ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت كوین به صورت محلی منع شده و تنها داده كاوی با استفاده از كلود مجاز خواهد بود.
بنابراین توسعه دهندگان نرم افزاری حق ندارند از آیفون بعنوان پایه اصلی داده كاوی ارزهای مجازی استفاده كنند و چنین اپ هایی مسدود خواهند شد.
همچنان ارسال پست روی شبكه های اجتماعی با استفاده از اپ های واسط در رابطه با ارز مجازی هم ممنوع می باشد و پیغام های مالی صرفاً باید از مراجع قانونی مانند بانك ها روی اپلیكیشن ها صورت گیرد.
ارزهای مجازی برای داده كاوی معمولاً از سخت افزار پرقدرت برای محاسبات پیچیده ریاضی استفاده می نمایند و در همین جا است كه اپل واردشده و اجازه نمی دهد تا سخت افزار آیفون بعنوان حامل و "داده كاو" مورداستفاده قرار گیرد.
از سوی دیگر كیف های پول مجازی قادرند در اپ استور فعالیت داشته باشند، اما این كیف های پول باید در رابطه با سازمان قانونی و بانك باشند، در غیر این صورت فیلتر خواهند شد.
گفتنی است سیستم بلاك چین برای بیت كوین خلق شد تا بر مبنای سیستم ذخیره سازی غیرمتمركزِ داده، عمل كرده و هر نقل وانتقال مالی را بعنوان یك بلوك تعریف كرده و برای تائید برای سایر اعضاء بفرستد. سپس این بلوك جدید به سایر بلوك ها در یك زنجیره ای از داده های مالی افزوده شده و عملیات نقل وانتقال مالی نهایی می گردد. بدین ترتیب، به جای ذخیره ركورد نقل وانتقال مالی به صورت متمركز و احتمال سوءاستفاده از ای دیتا توسط هكرها، داده ها غیرمتمركز شده و امكان هك آن ها به صورت دسته جمعی منتفی می گردد.

5656


1397/03/24
13:40:24
5.0 / 5
4709
تگهای خبر: آیفون , اپل , اپلیكیشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت