راه اندازی سرویس به اشتراك گذاری دوچرخه برقی در آلمان توسط اوبر

راه اندازی سرویس به اشتراك گذاری دوچرخه برقی در آلمان توسط اوبر

وبی كارت: تاكسی آنلاین اوبر سرویس به اشتراك گذاری دوچرخه برقی در آلمان راه اندازی كرد.
به گزارش وبی كارت به نقل از خبر آنلاین، سرویس موسوم به Jump در برلین راه اندازی شد تا شاید روابط تیره میان اوبر با دولت های اروپایی كم رنگ شود.
اوبر بعد از ممنوعیت برخی سرویس های آنلاین خود در آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و بلژیك دست به بهبود روابط با دُوَلِ اروپایی زده تا شاید روابط تجاری اش ترمیم شود.
جالب اینجاست كه دارا خسروشاهی در حال افتتاح سرویس جدید در برلین بود كه بیرون سالن، برخی تاكسی داران آلمانی شعار «به خانه ات بازگرد» را روی ماشین خود به نشانه اعتراض نصب كرده بودند.
خسروشاهی، مدیر اجرایی اوبر، در مراسم افتتاحیه درحالی كه با یكی از دوچرخه های برقی قرمزرنگ روی سِن آمده بود؛ اعلام نمود بسیار بد در آلمان آغاز كرده اند ولی امیدوار است با سرویس جدید جامپ بتوانند روابط را با دولت آلمان بهبود بخشند.
اوبر از سال 2014 بدین سو با استراتژی تهاجمی وارد اروپا شد كه این كار سبب اعتراض سندیكای تاكسی داران در این قاره شد و درنتیجه خیلی از دادگاه های محلی ضد اوبر رأی خویش را صادر كردند تا جایی كه فعالیت اوبر در شهر بزرگی مانند لندن به حالت تعلیق درآمده و در آلمان هم فقط در مونیخ و برلین سرویس می دهد.
سرویس به اشتراك گذاری دوچرخه برقی در سان فرانسیسكو و واشنگتن فعال بوده و مقرر است تا آخر سال به صورت كامل در برلین عملیاتی شده و در سایر شهرهای اروپایی هم راه اندازی شود.

5656


1397/03/19
21:49:13
5.0 / 5
5220
تگهای خبر: سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت