توضیح سامسونگ درباره ماجرای موبایل های هدیه شده به ورزشكاران ایرانی، ما بی تقصیریم

توضیح سامسونگ درباره ماجرای موبایل های هدیه شده به ورزشكاران ایرانی، ما بی تقصیریم

وبی كارت: ورزشكاران ایرانی امروز شنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۶ در مراسمی رسمی گوشیهای نوت ۸ ویژه المپیك پیونگ چانگ را دریافت نمودند.به گزارش وبی كارت به نقل از خبر آنلاین، كمیته بین المللی المپیك طی نامه ای رسمی به كمیته ملی المپیك ایران بابت ناهماهنگی های پیش آمده در جریان توزیع هدایای المپیك زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ از ورزشكاران ایرانی عذرخواهی نمود و بعد از آن ورزشكاران ایرانی روز شنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۶ در مراسمی گوشیهای نوت ۸ ویژه المپیك پیونگ چانگ را دریافت نمودند.

شركت سامسونگ پیش از این ۴ هزار عدد گوشی نوت ۸ ویژه المپیك زمستانی ۲۰۱۸ را برای توزیع میان تمامی ورزشكاران در اختیار كمیته بین المللی المپیك قرار داده بود، اما توزیع این هدایا به عهده این شركت نبوده است.
سامسونگ با آنكه اساسا نقشی در روند توزیع این گوشیها نداشت، با تمام توان مسئله را پیگیری كرده و در نهایت هم هدایا به ورزشكاران ایرانی تحویل گردید و هم كمیته بین المللی المپیك در نامه ای رسمی از نمایندگان ایرانی عذرخواهی نمود.

مسعود فیاضی مدیر روابط عمومی و مسئولیت های اجتماعی سامسونگ در این مورد اظهار داشت: «به محض اطلاع از موضوع، با این كه قصور از سوی سامسونگ نبوده، با مسئولان كمیته جهانی المپیك صحبت كردیم و در نهایت نیز مشكل حل و مشخص شد كه مبحث ارتباطی با شركت سامسونگ نداشته و تنها یك سوء تفاهم و ناهماهنگی در توزیع بوده است.»

او با اشاره به اینكه سامسونگ همواره به فرهنگ، هنر و جامعه ایران احترام گذاشته است اضافه كرد: «ما همیشه حامی مشتریان مان در ایران هستیم و آرزو می نماییم نمایندگان و ورزشكاران ایرانی تجربه ای موفق و فوق العاده در المپیك زمستانی ۲۰۱۸ داشته باشند».
فیاضی با اشاره به پروژه های مسئولیت های اجتماعی سامسونگ در ایران اضافه كرد: «نشانه های این نگرش خاص و همراه با احترام در عملكرد این شركت در تمامی حوزه ها قابل مشاهده می باشد. كمپین حمل مشعل المپیك و اعزام تیمی ۱۰ نفره از چهره های الهام بخش ایرانی به كره جنوبی برای حمل مشعل بازی ها به نمایندگی از ایران، شاهد مثال خوبی در این زمینه است.

در نهایت و با عنایت به عذرخواهی رسمی كمیته بین المللی المپیك و آخر سوتفاهمات تولید شده، شركت سامسونگ تجربه ای موفق، منحصربفرد و شاد را برای ورزشكاران ایرانی آرزو كرد.


5656

1396/11/23
14:47:34
5.0 / 5
4777
تگهای خبر: سامسونگ , گوشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت