كتاب های صوتی با 50 درصد تخفیف به پلی استور می روند

كتاب های صوتی با 50 درصد تخفیف به پلی استور می روند

وبی كارت: كتاب های صوتی با 50 درصد تخفیف و به صورت یك بخش جداگانه به فروشگاه اینترنتی پلی استور گوگل قدم خواهند گذاشت.


به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، به نقل از دیجیتال ترندز، در سال های اخیر طرفداران كتاب های صوتی بسیار بیشتر از قبل شده و وب سایت ها و اپلیكیشن های مختلفی هم به منظور عرضه كتاب های صوتی مجانی یا پولی رشد زیادی پیدا كرده اند.

هم اكنون با انتشار گزارش ها و اخبار جدید می توان این نوید را به طرفداران كتاب های صوتی داد چراكه از این پس بخش كتاب های صوتی تحت عنوان Audio books در فروشگاه آنلاین و اینترنتی پلی استور گوگل ظاهر خواهد شد كه مقرر است این اپلیكیشن های مذكور، كتاب های صوتی پولی خویش را با 50 درصد تخفیف عرضه كنند.

این اقدام گوگل در جهت افزایش ساعت و میزان مطالعه مردم و كاربران در فضای مجازی بوده چراكه متخصصان و كارشناسان بسیاری بر این باورند كه استفاده روز افزون از تكنولوژی سبب شده است كه كاربران نتوانند به مطالعه كتاب بپردازند و به عبارتی دیگر، تكنولوژی و گوشیهای هوشمند مقصر اصلی كاهش سرانه مطالعه در سراسر جهان شناخته شده است.

حالا گوگل با این اقدام تصمیم گرفته است كه چنین اتهامی را از دوش تكنولوژی برداشته و به كاربران كمك نماید در مسیرهای رفت و برگشت خود و در زمان هایی كه در ترافیك مانده یا در مترو و اتوبوس نشسته اند، بتوانند بدون آنكه نیاز باشد كتاب سنگین و حجیمی را با خود حمل كنند یا چشم های خویش را خسته كنند، كتاب های دلخواهشان را گوش كنند و از محتوای آن لذت ببرند.

طبق این گزارش ها، كاربرانی كه از سیستم عامل اندروید استفاده می نمایند، قادر خواهند بود در اولین خرید خود از فروشگاه اینترنتی پلی استور گوگل از 50 درصد تخفیف هم بهره مند شوند.
1396/11/02
14:15:35
5.0 / 5
4519
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت