برخلاف تمام گمانه زنی ها، بخشی از سهام رایتل در بورس عرضه می گردد

برخلاف تمام گمانه زنی ها، بخشی از سهام رایتل در بورس عرضه می گردد

وبی كارت: برخلاف گمانه زنی ها درباره حضور سرمایه گذار خارجی در شركت خدمات ارتباطی رایتل، این اپراتور تصمیم به عرضه بخشی از سهام خود در بورس دارد.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام رایتل، علی رغم مذاكره رایتل با سرمایه گذاران خارجی درمورد ارائه خدمات نسل چهارم و پنجم تلفن همراه كشور، این اپراتور در حال انجام فرآیندهای دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار برای عرضه بخشی از سهام خود و حضور فعال در بازار سرمایه كشور در سال ۱۳۹۶ است.

این اپراتور در سال ۱۳۸۹با قبول تعهدات قراردادی از جانب سازمان تامین اجتماعی و واگذاری حق امتیاز پروانه بهره­ برداری اپراتور سوم تلفن همراه در كشور به شركت سرمایه ­گذاری تامین اجتماعی، فعالیت خویش را شروع كرد.

در سال ۱۳۹۰ با راه ­اندازی سایت ­های مخابراتی نسل سوم به صورت آزمایشی در شهرهای تهران و كرج، ارائه خدمات نوین اینترنت و تماس تصویری فعالیت خویش را گسترش داد. لیكن به علت عدم وجود بستر فرهنگی مناسب در كشور، شركت رایتل در جهت ارائه خدمت و اعتلای فرهنگ جامعه اسلامی از درآمدهای حاصل از اینترنت پرسرعت و تماس تصویری در طرح تجاری صرف نظر كرد و با ارائه بخشی از خدمات نسل سوم تلفن همراه در یك فضای رقابتی نابرابر و با عنایت به عدم استفاده از امكانات دولتی و سرمایه گذار خارجی، قطع ارتباطات تصویری، آغاز تحریم ­های اقتصادی و رشد بی ­رویه نرخ ارز، با تاكید بر دانش تخصصی و مهارت جوانان شایسته این مرز و بوم و همینطور استفاده از محصولات تولیدكنندگان داخلی به توسعه فعالیت های خود ادامه داد.

پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه تولید، اشتغال و اقتصاد مقاومتی در دوران تحریم و بعد از شروع به كار دولت جدید در سال ۱۳۹۲ برنامه استراتژی شركت تغییر كرد و با صیانت از فضای فرهنگی كشور، توسعه نسل های پیشرفته زیرساخت ­های مخابراتی محقق و فعالیت های این اپراتور با شتابی چندین برابر مواجه گردید.

تكمیل پوشش سراسری با كیفیت تكنولوژی G ۳و G۴ در جهت جلب رضایت مشتركان همچون فعالیت­ های رایتل است كه با انجام آن، به یكی از وعده­ های عمده خود جامه عمل پوشانید. همینطور تولید بیش از ۳۵ هزار شغل پایدار، نشانگر تلاش مضاعف این اپراتور در بازار به شدت رقابتی تلفن همراه است.
1396/10/05
19:53:05
5.0 / 5
4399
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت