تمركز رنكینگ جدید گوگل بر سرچ روی نسخه موبایلی وب سایت ها

تمركز رنكینگ جدید گوگل بر سرچ روی نسخه موبایلی وب سایت ها

وبی كارت: گوگل استراتژی جدید سرچ خویش را نه بر مبنای مرورگر روی پی سی، بلكه بر مبنای سرچ با استفاده از نسخه موبایل تعریف كرده و رنك سایت ها را بر این اساس چینش خواهد نمود.به گزارش وبی كارت به نقل از خبر آنلاین، در استراتژی جدید گوگل، نسخه كاربرپسند مویایلی از یك وب سایت مبنای رنكینگ/ Ranking جستجو قرار می گیرد و نسخه معمولی وب از دور خارج می گردد.
در واقع تمركز گوگل روی نسخه موبایلی و میزان كاربرپسندبودن آن قرار گرفته و هرچقدر تعداد سرچ با استفاده از نسخه موبایلی بیشتر شود، رَنكِ سایت مذكور بالاتر می رود.
بنابراین وب سایت های عقب افتاده از نظر گوگل وب سایت هایی خواهند بود كه نسخه موبایلی پیش پا افتاده داشته و كاربران با استفاده از آن به محتوای سایت دسترسی پیدا نمی كنند.
بر اساس تعریف جدید، استراتژی سرچ گوگل، موبایل محور می گردد و هرچقدر سرچ مطالب وب سایت با استفاده از موبایل بیشتر انجام شود، آن سایت در رده بالای جدول نتیجه جستجوی گوگل ظاهر می گردد.
الگوریتم ایندكس سازی تیم سرچ گوگل با اولویت نسخه موبایلی مدتی است آغاز بكار كرده و از امروز این سیاست پیاده سازی می گردد.
این تیم به ادمین ها سفارش كرده كه غنی بودن نسخه موبایل را به پای نسخه دسكتاپ ارتقاء داده و همینطور متادیتای نسخه موبایل را مانند نسخه دسكتاپ تعریف كنند. همینطور اگر از دو آدرس یو آر ال مختلف برای نسخه موبایل و نسخه دسكتاپ استفاده می شود، بهتر است به تغییرات یادشده توجه بیشتری شود.
5656

1396/09/30
14:47:22
5.0 / 5
4437
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت