اجبار برنامه ریزی دولت در زمینه حفظ ثبات بازار ارز

اجبار برنامه ریزی دولت در زمینه حفظ ثبات بازار ارز

به گزارش وبی کارت، نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی از این که اگر اقتصاد کشوری پیشبینی پذیر نباشد فعالان اقتصادی رغبتی برای فعالیت در آن نخواهند داشت، اطلاع داد.به گزارش وبی کارت به نقل از مهر، مسلم صالحی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در زمینه ثبات بازار ارز قوانین لازم را داریم، اظهار داشت: دولت چهاردهم باید در رابطه با حفظ ثبات بازار ارز برنامه ریزی کند تا از تکانه های گاه و بی گاه ارزی بر اقتصاد کشور جلوگیری شود.
نماینده مردم «اقلید» در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تثبیت بازار ارز بسیار حائز اهمیت می باشد، تصریح کرد: دولت باید سیاست ارزی مناسبی در پیش گیرد که این سیاست ها به فرایندهای داخلی صدمه نزند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضوعات در ارتباط با تغییر لحظه ای قیمت ارز باید در دستور کار مجلس دوازدهم و دولت باشد، افزود: همینطور باید تلاش نماییم تا قیمت ارز در شرایط قابل پیشبینی قرار گیرد.
صالحی ضمن اشاره به تاثیر قیمت ارز بر بازارهای مختلف نظیر، سکه، طلا، مسکن و خودرو و همینطور کالای اساسی بیان نمود: سیاست های ارزی کشور در ماه های گذشته دستخوش تغییرات زیادی شده است. به واقع اصلاح سیاست های ارزی می تواند در اقتصاد کلان امری مؤثر قلمداد شده و مشکلات این بخش را برطرف کند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خانه ملت خاطرنشان کرد: به یقین اگر اقتصاد کشوری پیشبینی پذیر نباشد فعالان اقتصادی رغبتی برای فعالیت در آن نخواهند داشت بنابراین تنها با تشکیل ثبات در بازارهای مختلف همچون ارز و مهار تورم میتوان سرمایه گذاران را به حضور در بازارهای مختلف تشویق کرد.


منبع:

1403/04/20
18:48:07
0.0 / 5
46
تگهای خبر: هارد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت