علت واریز ۳ میلیون تومان به حساب بازنشستگان

علت واریز ۳ میلیون تومان به حساب بازنشستگان

به گزارش وبی کارت، رئیس سازمان بودجه و بودجه توضیحاتی در مورد علت متناسب سازی حقوق بازنشستگان و واریز ۳ میلیون تومان به حساب این افراد، ارائه کرد.به گزارش وبی کارت به نقل از مهر، خبر واریز سه میلیون تومان به حساب شش میلیون و ۸۰۰ هزار بازنشسته با واکنش سیاسی برخی افراد و جریان ها مواجه گردید.
داوود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه در واکنش به این مسئله پاسخ داد: متناسب سازی حقوق بازنشستگان یک مرتبه در سال ۱۳۹۹ بر مبنای تکلیف قانون برنامه ششم انجام شد. متناسب سازی برای بار دوم بر مبنای تکلیف قانون برنامه هفتم صورت می گیرد که در هفته قبل ابلاغ گردید. منابع مالی متناسب سازی هم در قسمت دوم قانون بودجه پیشبینی شده است که در هفتم خرداد ابلاغ گردید.
گفتنی است، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور روز گذشته در صفحه شخصی مجازی خود اعلام نمود: در اجرای قانون برنامه هفتم پیشرفت آیین نامه اجرایی ‎متناسب سازی حقوق بازنشستگان به تصویب هیأت دولت رسید و مبلغ سه میلیون تومان به صورت علی الحساب به هر یک از ۲/۶ میلیون بازنشسته صندوق های لشگری و کشوری و ۴/۲ میلیون بازنشسته تأمین اجتماعی در مجموع با ۲۰ همت اعتبار پرداخت گردید.


منبع:

1403/04/15
19:19:32
0.0 / 5
91
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت