با هدف افزایش همكاری در حوزه های مشترك كاری

وزیر نفت با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار کرد

وزیر نفت با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار کرد

به گزارش وبی کارت، وزیر نفت با هدف افزایش همکاری در حوزه های مشترک کاری با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل وزارت خانه نفت دیدار نمود.به گزارش وبی کارت به نقل از مهر،، جواد اوجی، وزیر نفت و سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعدازظهر امروز (سه شنبه، ۱۸ اردیبهشت) جهت بررسی حوزه های مشترک و رفع چالش ها و مشکلات بین دو وزارت خانه، دیدار و گفتگو کردند.
همکاری دوجانبه در رابطه با سرمایه گذاری شرکتهای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور توسعه میدان های نفتی و گازی، پایداری و استمرار تأمین خوراک، تکمیل زنجیره ارزش، تعیین و تکلیف مطالبات بین دو وزارت خانه و حل چالش ها و مشکلات مواردی بود که در این نشست بررسی گردید.
معاونان دو وزیر در این نشست به بیان نقطه نظرات خود در رابطه با چالش ها و فرصت های همکاری دوجانبه دو وزارت خانه به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
وزیر نفت در این نشست ضمن اشاره به جزئیات سرمایه گذاری مورد نیاز برای اجرای طرح ها، اظهار داشت: پروژه های گوناگونی برای اجرا در قسمت بالادستی و پایین دستی در صنعت نفت مدنظر است.
سیدصولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم در این نشست با تقدیر از وزارت نفت و نقش فعال آن در بهبود شرایط اقتصادی و افزایش تولید ناخالص داخلی، اظهار داشت: وزارت نفت توانست بخشی قابل توجهی از عقب ماندگی اقتصادی کشور را رفع کند و صادرات نفت را از ۵۰۰ هزار بشکه در روز به حدود ۱.۵ میلیون بشکه برساند.
وی به انجام مسئولیت های اجتماعی در صنعت نفت اشاره نمود و اضافه کرد: اگر صنعت نفت در این طرح ها و پروژه ها ورود نکند، خیلی از مصوبه های کشور در این حوزه اجرایی نخواهد شد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: ورزارت نفت در تأمین اعتبارات مورد نیاز برای اجرای طرح فجرانه کالابرگ نقش مهمی داشته است.
در جریان خصوصی سازی شرکتهای پتروشیمی و پالایشی در دهه ۸۰ شمسی، بخشی از این شرکت ها به شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) واگذار شد. با عنایت به این موضوع، همکاری بین وزارت نفت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیشتر از گذشته شد.


منبع:

1403/02/19
10:13:45
0.0 / 5
112
تگهای خبر: سرمایه گذاری , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت