درپی كمبود برق

فعالیت تولیدکنندگان قراردادی اپل و تسلا در چین متوقف گردید

فعالیت تولیدکنندگان قراردادی اپل و تسلا در چین متوقف گردید

به گزارش وبی کارت چندین تأمین کننده شرکتهای اپل و تسلا در چین در جهت اجرای سیاست های وضع شده برای محدودیت مصرف انرژی، تولید برخی از کارخانه های خویش را به مدت چندین روز متوقف کردند.به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، با این وجود دو تراشه ساز بزرگ تایوانی اعلام نمودند فعالیت کارخانه هایشان در چین به شکل معمول جریان دارد. شرکتهای تراشه سازی UMC و TSMC به رویترز گفتند: فعالیت کارخانه هایشان در چین وقفه پیدا نکرده است.

این تحولات به دنبال محدود شدن تأمین زغال سنگ در چین و استانداردهای آلایندگی سخت گیرانه که سبب رشد منفی صنعت سنگین در مناطق مختلف و کندی رشد اقتصادی چین شده است، روی می دهد.

شرکت یونی مایکرون فناوری روز یکشنبه اعلام نمود سه زیرمجموعه این شرکت در چین تولید را از نیمه ۲۶ سپتامبر تا نیمه ۳۰ سپتامبر برای عمل به سیاست محدودیت مصرف برق اعلام شده از س. ی دولتهای محلی متوقف کردند.

این شرکت سازنده برد مدار چاپی اعلام نمود انتظار ندارد این وضعیت تأثیر قابل توجهی داشته باشد چونکه کارخانه های دیگر تولید از دست رفته را جبران می کنند.

شرکت اسون پرسیژن که زیرمجموعه فاکسکان است، در اطلاعیه ای اعلام نمود تولیدش را از یکشنبه تا جمعه در تاسیساتش در شهر کانشان متوقف کرده است.

شرکت کانکرفت هولدینگ که تولیدکننده قطعات اسپیکر برای آیفون اپل است و کارخانه های تولیدی در شهر سوژو دارد، اعلام نمود تولیدش را به مدت پنج روز تاظهر روز پنج شنبه متوقف کرده و از انبار برای تأمین تقاضا استفاده می نماید.

دو منبع مطلع به رویترز گفتند محدودیت مصرف برق و توقف تولید تأثیر بسیاری کوچکی بر تاسیسات شرکت فاکسکان در کانشان گذاشته است. فاکسکان در بخش کوچکی از ظرفیت تولید خود در این شهر تغییراتی داده که شامل تولید کامپیوتر های نوت بوک غیراپل بوده است. فعالیت هاب های تولید بزرگ دیگر این شرکت در چین مشکلی پیدا نکرده است.

بر اساس گزارش رویترز، گفته می شود این شرکت شیفتهای برخی از کارکنانش در کانشان را از اواخر سپتامبر به اوایل اکتبر تغییر داده است.
1400/07/06
11:13:33
0.0 / 5
172
تگهای خبر: آیفون , اپل , استاندارد , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت