مرز مهران برای بازگشت زائرین آماده است

مرز مهران برای بازگشت زائرین آماده است

به گزارش وبی کارت مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه شرایط پیش فروش بلیت برگشت زمینی زائرین فراهم است از آمادگی کامل این سازمان اطلاع داد.به گزارش وبی کارت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، داریوش باقرجوان در مورد سفرهای اربعین ضمن اشاره به این که مسیر رفت سفرهای اربعین صرفا هوایی است و در راه برگشت مرز مهران برای بازگشت زائرین آماده است، اظهار داشت: هماهنگی با استان ها و تشکل های صنفی انجام و پایانه های مرزی جهت استفاده زائرین آماده شده است. همینطور در راه کربلا تا مرز مهران دیده بان هم تعبیه شده است تا شرایط مرزی سنجیده شود که بر همان منوال زائرین وارد مرز مهران خواهند شد.
باقرجوان افزود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای شرایط بازگشت زائرین تعبیه کرده است که این تعداد ناوگان ۶۰ هزار زائر را برای بازگشت پاسخگوست.
وی ضمن اشاره به این که یک روز قبل و یک روز پس از اربعین، اوج تقاضای سازمان راهداری خواهد بود، تصریح کرد: بعدازظهر اربعین معمولا زائرین به سمت مرز مهران حرکت می کنند که آمادگی سازمان راهداری برای بازگشت زائرین فراهم است.
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری در مورد بلیت برگشت و شرایط خرید آن و بازگشت زائرین، توضیح داد: شرایط پیش فروش بلیت به استان ها ابلاغ گردیده است و شرکتهای حمل ونقلی می توانند از الان پیش فروش بلیت سفرهای اربعین را هم انجام بدهند و در این خصوص کاروان ها می توانند با شرکتهای حمل و نقلی قرارداد مربوطه را منعقد کنند.
باقرجوان سفارش کرد: حتما زائرین بر مبنای شماره تماسی که از شرکت حمل و نقل دریافت می کنند هماهنگی لازم را انجام بدهند تا بازگشت از سفری آرام داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: برای افرادی که بلیت تعبیه نکرده اند در مرز، ناوگانی تعبیه شده است تا زائرین به مقاصد خود بازگردند.
باقرجوان اظهار داشت: پلیس راه هم برنامه ریزی نموده است تا ناوگان سازمان راهداری را اسکورت و به مرز کرمانشاه برسانند و از کرمانشاه نقطه عزیمت به استان ها صورت خواهد گرفت.


منبع:

1400/07/01
11:44:40
0.0 / 5
200
تگهای خبر: دستگاه , سازمان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت