درخواست آتش نشانی برای امکان موقعیت یابی تماس گیرندگان

درخواست آتش نشانی برای امکان موقعیت یابی تماس گیرندگان

وبی کارت: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از درخواست این سازمان برای امکان موقعیت یابی تماس گیرندگان با آتش نشانی آگاهی داد.


مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، در خصوص نیاز سازمان آتش نشانی تهران به موقعیت یابی تماس گیرندگان با سامانه ۱۲۵ این سازمان اظهار نمود: مدتی پیش اورژانس از این امکان برخوردار شد که حین تماس افراد با سامانه ۱۱۵ موقعیت مکانی آنها را به دست آورد تا بتواند زودتر به محل حادثه رفته و اقدامات لازم را انجام دهد؛ آتش نشانی نیز پیگیر برخوردار شدن ازچنین امکانی است.
وی افزود: البته حالا نیز زمانی که با تلفن های ثابت با آتش نشانی تماس گرفته می شود، لوکیشن فرد تماس گیرنده برای ما بصورت دقیق نمایش داده می شود.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران اظهار داشت: پیگیر برخوردار شدن از موقعیت یابی تماسهای دریافتی بوسیله تلفن همراه نیز هستیم و قول هایی هم دراین زمینه به ما داده شده است.
داوری اضافه کرد: منتظر هستیم که مساعدت های لازم از طرف وزارت ارتباطات صورت گیرد. امکان تشخیص موقعیت به شدت در تسریع امدادرسانی در حوادث موثر است که در این خصوص درخواست مجدانه داریم و امیدواریم این طرح محقق شود.
منبع:

1400/06/14
09:40:00
0.0 / 5
227
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت