مهر خبر می دهد؛

بیسكوییت و شكلات هم گران گردید

بیسكوییت و شكلات هم گران گردید

وبی کارت: در پی تایید انجمن صنفی صنایع بیسکوییت، شیرینی و شکلات ایران، قیمت بیسکوییت و شکلات نیز بین 11 تا 45 درصد افزایش پیدا کرد.به گزارش وبی کارت به نقل از مهر، در پی نامه نگاری یکی از شرکت های بزرگ تولیدکننده بیسکوئیت و شکلات با انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت، شیرینی و شکلات ایران برای افزایش قیمت، این انجمن با افزایش قیمت محصولات این گروه کالایی موافقت کرده است.

در نامه انجمن مذکور به این شرکت آمده است: همانگونه که اعلام گردیده برمبنای بخشنامه شماره ۶۰/۹۶۷۹۲ مورخ ۹۴/۴/۲۵ ابلاغ گردیده از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت، نرخ گذاری محصولات تولیدی صنایع شیرینی و شکلات در ردیف اولویت سوم بخشنامه فوق الذکر قرار داشته و تعیین قیمت تولیدات این صنعت تابع شرایط عرضه و تقاضا بوده و رعایت ضوابط قیمت گذاری هیئت تعیین و تثبیت قیمت ها و لحاظ نمودن درصد سود مصوب رأساء توسط واحدهای تولیدی تعیین می گردد. پس افزایش قیمت محصولات تولیدی آن شرکت محترم طبق جدول ذیل نامه به شرط رعایت ضوایط قیمت گذاری از نظر این انجمن بلا مانع است.

همچنین تصویر زیر نیز میزان افزایش قیمت این محصولات بصورت میانگین را نشان میدهد که مبنای افزایش قیمت شکلات و بیسکوئیت بیش از ۱۰ درصد بوده است.منبع:

1400/05/02
22:36:32
0.0 / 5
248
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت