رشد 71 درصدی صدور و تمدید پروانه فنی و مهندسی تهران

رشد 71 درصدی صدور و تمدید پروانه فنی و مهندسی تهران

به گزارش وبی کارت رییس اداره پژوهش و فناوری سازمان صمت استان تهران اظهار داشت: در سه ماه نخست امسال، 12 جواز تاسیس واحد فنی و مهندسی صادر و یا تمدید شده است.به گزارش وبی کارت به نقل از وزارت صمت، نوشین حسینی گفت: در صورتیکه کشور علاوه بر تحریم های ظالمانه با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند، رشد ۲۲۵ درصدی در صدور گواهی و پروانه تحقیق و توسعه نشان از عزم جدی واحدهای صنعتی و دانشگاهی در پیشرفت و توسعه است.
رئیس اداره پژوهش و فناوری سازمان صمت استان تهران افزود: از شروع سال، ۱۳ مجوز و پروانه تحقیق و توسعه و ۱۲ پروانه فنی و مهندسی در سطوح استان صادر گردیده است.
حسینی با اشاره به اجرای طرح تاپ در مجموعه وزارت صمت اظهار داشت: تا حالا ۶۵۰ بنگاه در این طرح ثبت نام کرده اند که ۵۷۱ بنگاه تأیید نهایی شده و تعداد ۱۷۴ پروژه نیز به ثبت رسیده است.
رئیس اداره پژوهش و فناوری سازمان صمت استان تهران اضافه کرد: این اداره هدف بهره برداری کارآمد از دستاوردهای مراکز فناور استان، مبادرت به راه اندازی بانک اطلاعاتی جامعی از توانمندی ها و محصولات فناورانه دارندگان پروانه های پژوهشی، فنی و مهندسی، دانش بنیان، نرم افزاری و تحقیق و توسعه استان تحت عنوان سامانه (فراصمت) به آدرس farasamt کرده است که امیدواریم سایر واحدهای صنعتی و پژوهشی پیشرو نیز دراین طرح مشارکت کنند.


منبع:

1400/04/12
23:27:07
0.0 / 5
242
تگهای خبر: سازمان , صنعت , فناوری , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت