فردا با حضور وزیر نیرو؛

۴ پروژه صنعت آب و برق در ۳ استان بهره برداری می شود

۴ پروژه صنعت آب و برق در ۳ استان بهره برداری می شود

وبی کارت: چهار پروژه صنعت آب و برق در سه استان هرمزگان، ایلام و کرمانشاه با اعتبار 41 هزار و 988 میلیارد تومان در دهمین پویش #هرهفته_الف_ب_ایران فردا به بهره برداری می ‎رسد.


به گزارش وبی کارت به نقل از وزارت نیرو، از چهار پروژه آماده بهره برداری در دهمین پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، دو پروژه آبی در استان ایلام، یک پروژه سهم استان کرمانشاه و در استان هرمزگان نیز یک پروژه نیروگاهی افتتاح می شود. همین طور عملیات اجرائی راه اندازی نیروگاه بخاری ۱۴۰۰ مگاواتی سیریک هم در استان هرمزگان شروع می شود. طبق برنامه، در استان هرمزگان بهره برداری از واحد دو گازی نیروگاه سیکل ترکیبی هنگام به ظرفیت ۳۰۷ مگاوات به ارزش ۳، ۰۱۳ میلیارد تومان و عملیات اجرائی راه اندازی نیروگاه بخاری سیریک به ارزش ۳۸ هزار میلیارد تومان با دستور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور شروع می شود. همین طور آبگیری سد کنجانچم (گلال ملک) و پروژه آب اندازی ۲۷۵۰ هکتار شبکه اصلی آبیاری و زهکشی با اعتبار ۴۵۰ میلیارد تومان در استان ایلام از دیگر پروژه های آماده افتتاح در روز پنجشنبه است.
بر این اساس، پروژه آب اندازی ۴۰۵۰ هکتار شبکه اصلی آبیاری و زهکشی با اعتبار ۵۲۵ میلیارد تومان در استان کرمانشاه، آخرین پروژه هفته دهم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران است که مقرر است به بهره برداری برسد.


منبع:

1400/03/19
23:46:15
0.0 / 5
571
تگهای خبر: صنعت , هك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت