راه اندازی نمایشگاه مجازی ایران بصورت رسمی

راه اندازی نمایشگاه مجازی ایران بصورت رسمی

نمایشگاه مجازی ایران که از تاریخ 5 اسفندماه شروع به کار کرده بوده و به مدت سه ماه در تمام رشته کارهای اقتصادی برگزار می شود، بصورت رسمی راه اندازی شد.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، نمایشگاه مجازی، رویدادی جدید و تجربه نوینی است که صاحبان کسب وکار در دوران پاندمی کرونا بمنظور معرفی محصولات و خدمات خود از آن استفاده می نمایند. نمایشگاه مجازی ایران نیز با حمایت اتاق تجاری ایران و اتاق تجاری تهران میزبان فعالان اقتصادی در رشته کارهای صنعت، معدن، تجارت، دانش بنیان، خدمات، کشاورزی و صنایع غذایی، رسانه های دیجیتال، استارت آپ ها، اقتصاد، هنر و فرهنگ است.
نمایشگاه مجازی ایران که از تاریخ ۵ اسفند شروع به کار کرده بود، ۳۰ فروردین بصورت رسمی راه اندازی شد. این نمایشگاه به مدت سه ماه در تمام رشته کارهای اقتصادی انجام می شود. مراسم افتتاحیه این نمایشگاه به سبب شیوع ویروس کرونا کنسل شد. اما مجریان نمایشگاه امیدوارند درصورت کاهش شیوع کووید-۱۹ بتوانند مراسم اختتامیه را در تاریخ ۵ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار کنند.
محمدرضا طلایی -رئیس کمیسیون فناوری اطاعات و ارتباطات- با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی ایران، اظهار داشته بود: برگزاری این نمایشگاه در شرایطی که بواسطه شیوع ویروس کرونا امکان تبادل هیات های تجاری و ملاقات حضوری نیست، نقطه عطفی محسوب می شود. در این نمایشگاه سعی شده است تا با اختصاصی سالنی مجزا به استارت آپ های ایرانی، فرصتی فراهم گردد تا این شرکتها به معرفی آخرین خدمات و کالاهای خود بپردازند.
طلایی درباره همکاری با جیتکس دوبی و جیتکس فیوچر استارز با نمایشگاه مجازی ایران اظهار داشته بود: هماهنگی هایی با مدیران برگزارکننده جیتکس دوبی صورت گرفته است تا با نمایشگاه مجازی ایران در برگزاری این سالن همکاری داشته باشند. با توجه به این که شرکت های زیادی در حوزه های مختلف در بخش استارت آپ ها فعالیت می نمایند، مقرر شده است در مجموع زمینه حضور ۲۰ استارت آپ حاضر در نمایشگاه مجازی ایران طی داوری که با همکاری جیتکس فیوچرز استارز و داوران ایرانی صورت خواهد گرفت، در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ فراهم گردد.1400/02/01
23:01:10
0.0 / 5
598
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت