برای جلوگیری از آسیب مهاجمان به سیسكو،

محصولات را به روزرسانی كنید

محصولات را به روزرسانی كنید

شرکت سیسکو صدمه پذیری هایی را شناسایی کرده که مهاجم با استفاده از آنها می تواند کنترل کامل دستگاه صدمه پذیر را به دست آورد و تنها با به روزرسانی محصولات صدمه پذیر میتوان آنها را رفع کرد.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، شرکت سیسکو در به روزرسانی اخیر خود، به روزرسانی هایی را به منظور وصله صدمه پذیری های موجود در محصولات خود منتشر نموده است. چهار مورد از این صدمه پذیری ها، بحرانی و دارای شدت ۹.۸ و سایر موارد دارای شدت بالا هستند. در این لینک، محصولاتی که تحت تأثیر این صدمه پذیری ها قرار می گیرند آمده است.
با عنایت به شدت این صدمه پذیری ها، مهاجم با بهره برداری از این صدمه پذیری ها می تواند کنترل کامل دستگاه صدمه پذیر را به دست آورد. بهره برداری موفقیت آمیز از کلیه این صدمه پذیری ها (به جز صدمه پذیری CVE-2021-1386) منجر به اجرای کد از راه دور در دستگاههای صدمه پذیر خواهد شد. همینطور بهره برداری از صدمه پذیری های CVE-2021-1251، CVE-2021-1308 و CVE-2021-1309 منجر به حملات منع سرویس خواهد شد.
طبق advisory این شرکت، هیچ گونه روش موقتی جهت کاهش مخاطرات صدمه پذیری های مذکور منتشر نشده است و تنها با به روزرسانی محصولات صدمه پذیر میتوان آنها را رفع کرد. مرکز ماهر (مدیریت امداد و هماهنگی رخدادهای کامپیوتر ای) سفارش کرده است که هرچه سریع تر نسبت به به روزرسانی سیستم های صدمه پذیر اقدام گردد.
منبع:

1400/01/25
21:29:59
0.0 / 5
1052
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان وبی كارت
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت