مقام مسئول ؛

ستاد ملی كرونا با تعلیق پروازهای تركیه موافقت نكرد

ستاد ملی كرونا با تعلیق پروازهای تركیه موافقت نكرد

وبی کارت: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از عدم حصول جمع بندی در ستاد ملی کرنا برای لغو پروازهای ترکیه آگاهی داد.حسن ذیبخش در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره نتیجه تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کرونا درباب پیشنهاد وزیر بهداشت در خصوص لغو پروازهای ترکیه اظهار داشت: ستاد ملی مقابله با کرونا درحال حاضر درباب لغو پروازهای ترکیه به جمع بندی نرسیده است.
وی درباره اینکه آیا ممکنست این مساله مجدداً در ستاد کرونا مطرح شود؟، اضافه کرد: تا کنون درباب زمان طرح مجدد لغو پروازهای ترکیه، اظهار نظری به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال نشده است.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: هر زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا به نتیجه رسیده و به ما ابلاغ کند، ما پروازها به ترکیه را متوقف می نماییم.
گفتنی است ۱۱ فروردین سعید نمکی وزیر بهداشت در نامه ای به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، خواهان لغو ترددهای هوایی و زمینی «به» و «از» ترکیه شده بود.
این قرارگاه نتیجه بررسی های خودرا ۱۴ فروردین به ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال کرد و این ستاد نیز روز گذشته ۱۵ فروردین درباب این درخواست وزیر بهداشت، به نتیجه نهایی دست نیافت.


منبع:

1400/01/16
11:25:02
0.0 / 5
542
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت