افزایش ۴۰ درصدی صدور جواز تأسیس واحد صنعتی در ۱۱ ماهه سال ۹۹

افزایش ۴۰ درصدی صدور جواز تأسیس واحد صنعتی در ۱۱ ماهه سال ۹۹

به گزارش وبی کارت وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش ۴۰ درصدی صدور جواز تأسیس واحد صنعتی و ۷ درصدی پروانه های بهره برداری طی ۱۱ ماهه سال قبل اطلاع داد.به گزارش وبی کارت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در ۱۱ ماهه سال ۹۹، تعداد ۳۶ هزار و ۱۶۲ فقره جواز تأسیس صنعتی صادر شد که با احتساب صدور ۲۵ هزار و ۸۳۰ جواز تأسیس در مدت مشابه سال ۹۸ افزایش ۳۸.۶ درصدی را در این عرصه داشته ایم.
همچنین تعداد پروانه های بهره برداری صادره ۶ هزار و ۴۹۱ فقره بود که با احتساب صدور ۶ هزار و ۶۸ فقره پروانه بهره برداری در مدت مشابه سال ۹۸ افزایش ۷ درصدی داشته است.
گفتنی است که اشتغال مجوزهای صنعتی صادر شده در ۱۱ ماه سال قبل ۸۱۰ هزار و ۱۷۸ نفر و در ۱۱ ماهه سال ۹۸، ۵۷۶ هزار و ۲۶۴ نفر بود.
همچنین اشتغال پروانه های بهره برداری صادره در ۱۱ ماهه سال گذشته، ۱۲۱ هزار و ۲۴۸ نفر و در ۱۱ ماهه سال پیش از آن ۸۵ هزار و ۷۱۹ نفر بوده است.
بدین ترتیب افزایش ۳۷.۶ درصدی اشتغال جوازهای تأسیس صادره و افزایش ۲۸ درصدی اشتغال از محل پروانه های بهره برداری صادره را در ۱۱ ماهه سال ۹۹ داشته ایم.
شایان ذکر است که سرمایه گذاری مجوزهای صنعتی صادر شده هم در بازه زمانی مشخص شده، افزایش ۷۲.۸ درصدی و سرمایه گذاری پروانه های بهره برداری هم افزایش ۲۳۵.۱ درصدی داشته است.


منبع:

1400/01/13
22:42:57
0.0 / 5
684
تگهای خبر: سرمایه گذاری , صنعت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت