حذف ۹۰ میلیون ویدیو در تیك تاك

حذف ۹۰ میلیون ویدیو در تیك تاك

به گزارش وبی کارت سرویس اشتراک گذاری ویدیوی تیک تاک در نیمه دوم سال میلادی گذشته به منظور مقابله با انتشار اطلاعات نادرست، ۹۰ میلیون ویدیو را در سطح جهانی از این پلت فرم حذف نمود.به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، تیک تاک اعلام نمود در مجموع از اول ژوئیه تا ۳۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ حدود ۸۹ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۹۳۸ ویدیو را در سطح جهانی حذف کرده که ۱۱ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۷۷۷ ویدیو در آمریکا حذف شده اند. این شرکت در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ حدود ۴۰۰ هزار ویدیو را به علت انتشار اطلاعات غلط درباره انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا و پاندمی ویروس کرونا حذف نمود. تیک تاک اعلام نمود این ویدیوها به علت نقض دستورالعملهای این پلت فرم و شرایط استفاده از سرویس تیک تاک حذف شدند.

این آمار توسط مایکل بِکِرمان، نایب رئیس و مدیر سیاست عمومی تیک تاک در آمریکا و اریک هان، مدیر ایمنی این شرکت در آمریکا منتشر شدند.

طبق اعلام تیک تاک، حدود ۹۲ درصد از ویدیوهای حذف شده قبل از گزارش شدن توسط کاربران شناسایی شدند. حدود ۸۳ درصد آنها پیش از این که دیده شوند و حدود ۹۳ درصد ظرف ۲۴ ساعت از زمان انتشارشان حذف شدند.

تیک تاک مانند سایر سایتهای شبکه اجتماعی بزرگ ناچار شده با انتشار اطلاعات غلط و نادرست بخصوص محتوای در ارتباط با انتخابات سال قبل آمریکا و شیوع کرونا در اپلیکیشن خود روبرو شود. تیک تاک به ابزار مهمی برای بحثهای سیاسی در بین سیاستمداران، نامزدها و کاربران تیک تاک تبدیل گشته است.

دانشمندان و پزشکان هم از تیک تاک برای رد تئوریهای توطئه و اطلاعات غلط استفاده می نمایند و آگاهی کاربران درباره کووید ۱۹ و واکسنها را می افزایند. این شرکت سال قبل برای ویدیوهای در ارتباط با کووید ۱۹ لینکی به یک هاب اطلاعات پاندمی فراهم نمود. این لینک برای بیشتر از سه میلیون ویدیو در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ استفاده شد.

تیک تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است، در اوت مقررات در ارتباط با اطلاعات غلط و نادرست را به روزرسانی کرد و دستورالعمل جدیدی برای ممنوع کردن محتوای غیرواقعی یا دستکاری شده و تعریف سیاستهای فعلی در مورد انتخابات تعریف کرد. این شرکت همینطور همکاری با شرکایی که واقعیتها را بررسی می کنند را توسعه بخشید و همکاری با وزارت امنیت داخلی آمریکا را شروع کرد.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، تیک تاک اعلام نمود تلاشهای خود برای مقابله با انتشار اطلاعات غلط و نادرست در این پلت فرم را تقویت خواهد نمود و سرگرم طراحی ابزارهایی برای پیشگیری از فرار متخلفان و دور زدن سیستم نظارتی این پلت فرم توسط آنهاست.
1399/12/08
15:38:27
0.0 / 5
944
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , سایت , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان وبی كارت
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت