استفاده از سه روش برای شناسایی مراكز غیر مجاز استخراج رمز ارز

استفاده از سه روش برای شناسایی مراكز غیر مجاز استخراج رمز ارز

مدیرعامل توانیر اظهار داشت: از سه روش برای شناسایی مراکز و استفاده کنندگان غیرمجاز برای استخراج رمز ارز استفاده می شود، به صورتی که مقایسه مصرف انرژی، بازرسی های همکاران واطلاع رسانی و مشارکت مردم، روشهایی است که هم اکنون برای شناسایی این مراکز مورد استفاده قرار می گیرد.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، محمدحسن متولی زاده امروز در مراسم آغاز چهارمین دور اقدام فراگیر مقابله با مراکز غیرمجاز رمز ارز و تعدیل روشنایی معابر با تکیه بر حفظ آمادگی اکیپ های عملیاتی اظهار نمود: با عنایت به اهمیت پایداری شبکه، محورهای مختلفی در هر دوره اقدام فراگیر تعریف می شود.
وی ضمن اشاره به اهمیت شناسایی استفاده کننده غیرمجاز اظهار داشت: از آنجائیکه این اقدام تجاوز به حقوق مردم تلقی می شود، مقابله با مراکز یا افرادی که به صورت غیرمجاز از برق برای استخراج رمزارز استفاده می نمایند، ادامه خواهد یافت.
مدیرعامل توانیر افزود: تا این لحظه با برگزاری مانورها و همکاری مستمر مردم، بیشتر از ۵۰ هزار دستگاه شناسایی و جمع آوری شده است که با هماهنگی دستگاههای قضایی، اقدام مناسبی انجام شده است.
متولی زاده ابراز امیدواری کرد که فعالان این حوزه با استفاده از روش هایی برای مشارکت در این عرصه در نظر گرفته شده است، از راهکارهای قانونی برای استخراج رمز ارز استفاده و انشعاب برق دریافت نمایند.1399/12/01
23:43:29
0.0 / 5
1001
تگهای خبر: دستگاه , هك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت