رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی :

هنوز ابلاغیه ای برای بازگشایی تالارها دریافت نكرده ایم

هنوز ابلاغیه ای برای بازگشایی تالارها دریافت نكرده ایم

به گزارش وبی کارت رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران اظهار داشت: هنوز ابلاغیه بازگشایی تالارها را دریافت نکرده ایم اما طبق اعلام اتاق اصناف ایران و تهران، این هفته تالارها باید بازگشایی شوند.خسرو ابراهیم نیا در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد بازگشایی تالارهای پذیرایی باتوجه به «زرد» شدن وضعیت کرونائی تهران گفت: بااینکه طبق اعلام اتاق اصناف ایران و تهران، از این هفته تالارهای پذیرایی می توانند با یک سوم ظرفیت، کار کنند اما هنوز ابلاغیه ای به ما ارسال نشده است.
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران اضافه کرد: حدود یک سال است که به سبب شیوع ویروس کرونا تالارهای پذیرایی در کشور تعطیل هستند، این در حالیست که مردم همچنان مراسم ها و جشن های خودرا به شکل های مختلف برگزار می کنند.
ابراهیم نیا اظهار داشت: تعطیلی تالارها بدون اینکه حمایتی از صاحبان این مراکز شود، لطمات جبران ناپذیری را به این صنف وارد کرده و خیلی از صاحبان تالارها ورشکست شده اند.
وی افزود: قبل از تعطیلی تالارهای پذیرایی، حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار کارگر در این مراکز مشغول به کار بوده اند و از آن طرف نیز مشاغل مختلف زیادی بطور غیر مستقیم وابسته به فعالیت تالارهای پذیرایی هستند که همچون این مشاغل می توان به عکاسان و فیلمبرداران، فروشندگان لباس عروس، شیرینی فروشی ها و … اشاره نمود. بدین جهت با یک برآورد می توان اظهار داشت که حدود ۱۰۰ هزار نفر تحت تأثیر تعطیلی تالارها، بیکار شده یا به شدت با کسادی مواجه گشته اند.
ابراهیم نیا اشاره کرد: در صورت صدور ابلاغیه، تالارهای پذیرایی تهران از این هفته با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری و با یک سوم ظرفیت پذیرش کار خودرا آغاز خواهند کرد.


منبع:

1399/10/20
14:29:04
0.0 / 5
968
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت