خاوازی خبر داد

اجرای ۱ و دو دهم میلیون هكتار عملیات آبخیزداری تا آخر سال جاری

اجرای ۱ و دو دهم میلیون هكتار عملیات آبخیزداری تا آخر سال جاری

به گزارش وبی کارت وزیر جهاد کشاورزی از اجرای ۱.۲ میلیون هکتار عملیات آبخیزداری تا آخر سال جاری اطلاع داد. او همینطور از همکاری این وزارتخانه با استارتاپ های بزرگ در بازار مواد غذایی استقبال کرد.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، کاظم خاوازی امروز در مراسم رونمایی از پروژه های منابع طبیعی و امضای تفاهم نامه مشترک با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور ایجاد مرکز نوآوری در عرصه منابع طبیعی اظهار نمود: اقدامات خوبی در زمینه آبخیزداری انجام شده است و تا آخر سال جاری ۱.۲ میلیون هکتار عملیات آبخیزداری صورت خواهد گرفت و هم اکنون هم این عملیات از مرز ۸۰۰هزار هکتار گذشته است.
وی افزود: ایجاد مرکز نوآوری در عرصه منابع طبیعی اقدام خلاقانه ای است اما جنس کار با مراکز دیگر متفاوت می باشد. سازمان جنگل ها بایستی به شکلی شرکتهای دانش بنیان در این عرصه را به درآمد پایدار متصل کند.
وزیر جهاد کشاورزی افزود: امروزه استارتاپ هایی که در بازار فعال می باشند بنا به دلایلی بیشتر از مقدار مشخصی رشد نکرده اند؛ در حالیکه ما از همکاری با استارتاپ های بزرگ در بازار مواد غذایی استقبال می نماییم.
به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، در این مراسم از چندین پروژه مشترک وزارت جهاد کشاورزی و معاونت علمی ریاست جمهوری در عرصه منابع رونمایی و تفاهم نامه مشترکی میان سازمان جنگل ها و معاونت علمی ریاست جمهوری به منظور ایجاد مرکز نوآوری و پشتیبانی از استارتاپ ها به امضا رسید.1399/10/15
23:54:58
0.0 / 5
1049
تگهای خبر: سازمان , فناوری , هك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت