مدیرعامل شركت مخابرات ایران خواستار شد

تعرفه های مخابراتی منطقی شود

تعرفه های مخابراتی منطقی شود

وبی کارت: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خواهان حمایت مجلس از این شرکت و واقعی کردن تعرفه های مخابراتی شد.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، مجید سلطانی - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در جلسه ای که با حضور رئیس و تعدادی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در محل مجلس شورای اسلامی، برگزار شد، با تقدیر از زحمات مدیران قبلی این شرکت اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران آبروی نظام است و باید قوی و مقتدر باشد تا صنایع در رابطه با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بتوانند به حیات خود ادامه دهند و در سازندگی و توسعه ارتباطات کشور نقش داشته باشند
وی با تاکید بر اینکه حالا درآمد و هزینه مخابرات به سبب ثبات طولانی مدت تعرفه ها متوازن نیست اظهار داشت: براین اساس طرح های توسعه ای زیرساخت های ارتباطی و نیازهای ملی کشور به کندی انجام و اداره شرکت سخت شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه هم اکنون هزینه نگهداری یک خط تلفن ثابت ۱۵ هزار تومان و درآمدش حدود ۶۰۰۰ تومان در ماه است، اظهار نمود: برای اداره شرکت مخابرات ایران و توسعه ارتباطات، باید تعرفه ها به نحوی باشد که ضمن تامین هزینه ها، امکان توسعه هم فراهم گردد.
سلطانی ضمن بیان برخی تنگناها و مطالبات کارکنان و کارگزاران روستایی از نمایندگان مجلس خواست در موضوع منطقی کردن تعرفه ها از شرکت مخابرات ایران حمایت کنند.
در این دیدار عزت الله اکبری -رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی- با تاکید بر اهمیت مخابرات در توسعه کشور اظهار داشت: کمیسیون پیگیر حل مشکل کارگزاران روستایی، کارکنان و پیمانکاران مخابرات است و از طرح های درآمدزای شرکت مخابرات ایران دفاع می کند.

وی با اعلان اینکه شرکت مخابرات ایران از بودجه دولتی استفاده نمیکند، اضافه کرد: شایسته است نمایندگان محترم از طرح هایی که سبب تقویت بنیه مالی این شرکت و توسعه زیرساخت های ارتباطی می شود نیز حمایت کنند.

منبع:

1399/10/11
18:52:23
5.0 / 5
783
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت