عرضه نرم افزارهای تخصصی در حوزه تبلیغات، بازاریابی و تلویزیون اینترنتی

عرضه نرم افزارهای تخصصی در حوزه تبلیغات، بازاریابی و تلویزیون اینترنتی

به گزارش وبی کارت تعدادی از پژوهشگران یکی از شرکتهای دانش بنیان نرم افزارهای اختصاصی برای تبلیغات و نشر دیجیتال، تبلیغات نمایشی، بازاریابی و تلویزیون های اینترنتی عرضه کردند.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، احمدعلی فرهودی، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان فعالیت این شرکت را در حوزه تبلیغات و نشر دیجیتال دانست و اظهار داشت: برنامه ریزی، خرید رسانه، اجرا و بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی دیجیتال مهم ترین اولویت کاری ما است تا شرکت ها نیازی به تلاش و خطا در فضای پیچیده تبلیغات دیجیتال نداشته باشند و فقط در جهت اهداف از پیش تعیین شده خود حرکت کنند.
وی ادامه داد: این خدمات از راه نرم افزارهای اختصاصی در حوزه تبلیغات نمایشی، بازاریابی و تلویزیون های اینترنتی عرضه می شود.
فرهودی افزود: مجموعه ما همینطور با هدف پاسخگویی به نیاز روز افزون کاربران به محتوای ویدئویی باکیفیت و در دسترس، مجموعه ای از برترین عناوین فیلم و سریال را بر بستر این نرم افزار عرضه می کند. ما می کوشیم تا در کنار سرگرم کردن مخاطبان، جریان درآمدی خوبی برای فیلم سازان ایجاد نماییم. بنابراین در این حوزه هم خدمات تجمیع محتوای ویدئویی و عرضه زیرساخت عرضه می دهیم.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان «نشر دیجیتال بازی» را یکی دیگر از خدمات این شرکت عنوان نمود و خاطرنشان کرد: ورود به حوزه سرمایه گذاری در زمینه هوش مصنوعی از دیگر اقدامات ما است و ما الان امکان عرضه خدماتی متنوع در زمینه بینایی ماشین، جستجوی تصویری و مشابه یابی و برچسب زنی داده به کسب و کارها را هم فراهم نموده ایم.
وی اظهار داشت: در خدمات جستجوی تصویری و مشابه یابی، کاربران با کمک روش های نوین مبتنی بر هوش مصنوعی، می توانند تصویر آن محصول را برپایه خصوصیت های ظاهری جستجو و کالاهای مشابه را پیدا کنند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، فرهودی همینطور بیان نمود: در زمینه خدمات بینایی ماشین، مواردی مانند دسته بندی عکس، تشخیص اشیای داخل عکس، تشخیص نوع چهره، تشخیص نوع لباس و غیره قابل عرضه است. برچسب زنی داده هم از دیگر خدماتی است که نیروهای آموزش دیده ما، داده های تصویری را با کیفیت بسیار خوبی برچسب می زنند.
منبع:

1399/09/22
12:34:57
5.0 / 5
1146
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت