با حضور وزیر راه؛

پل موقت رودخانه جگین شهرستان بشاگرد به بهره برداری رسید

پل موقت رودخانه جگین شهرستان بشاگرد به بهره برداری رسید

به گزارش وبی كارت پل موقت رودخانه جگین شهرستان بشاگرد با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.به گزارش وبی کارت به نقل از مهر، پل موقت رودخانه جگین قبل از ظهر دوشنبه با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی مورد بهره برداری قرار گرفت.
مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان در آئین بهره برداری از این پروژه، بیان داشت: این پل ۶۰ متر طول و ۵ و نیم متر عرض دارد و ارتفاع پل رودخانه جگین شش متر و ظرفیت آن هفت تن است.
آرش رضایی ضمن اشاره به اینکه برای ساخت این پل ۹۵۰ میلیون تومان هزینه شده است، خاطرنشان کرد: با بهره برداری از پل جگین ساکنان ۴۸ روستای بخش گافر و پارمون از مزایای آن بهره مند، و مشکل قطع راه ارتباطی شهرستان بشاگرد به استان سیستان و بلوچستان در زمان بارندگی و طغیان رودخانه برطرف می شود.
وی با اشاره به اینکه ساخت دانشگاه آزاد اسلامی شهر سردشت بشاگرد هم با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی آغاز شد، تصریح کرد: این ساختمان با زیربنای هزار و ۸۰۰ مترمربع در دو مرحله ایجاد می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان ضمن اشاره به اینکه هزینه اجرای این طرح ۴ میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: اولین مرحله این ساختمان آخر بهمن سال جاری و مرحله دوم، شهریور ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.عملیات اجرایی راه اندازی دانشگاه آزاد در بشاگرد آغاز شدعملیات اجرایی ساختمان دانشگاه آزاد سردشت بشاگرد با حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی، استاندار هرمزگان و هیات همراه شروع شد. ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی بشاگرد با زیربنای ۱۸۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان در سه فاز راه اندازی می شود. فاز اول این پروژه با متراژ ۳۶۰ متر مربع و برآورد اولیه ۴ میلیون تومان پیشبینی شده است. فاز اول این پروژه مقرر شد تا آخر سال و فاز بعدی تا شهریور سال ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد.

1399/08/26
15:24:13
5.0 / 5
1188
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت