وزیر صمت:

طرح مشترك دولت و مجلس در مورد خودرو بزودی عرضه می شود

طرح مشترك دولت و مجلس در مورد خودرو بزودی عرضه می شود

به گزارش وبی كارت وزیر صمت با اشاره به اینكه كیفیت خودرو پائین بوده و قیمت ها مناسب نمی باشد، اظهار داشت: بزودی با همكاری مجلس، طرح مشتركی را در حوزه خودرو مطرح خواهیم كرد.به گزارش وبی کارت به نقل از مهر، علیرضا رزم حسینی امروز در حاشیه جلسه با کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: امروز در کمیسیون صنایع گزارشی از عملکرد سه هفته ای خود عرضه دادم. قرار شد کارگروه های مشترکی بین وزارت صمت و کمیسیون صنایع در موضوعات مشخصی همچون خودرو تشکیل گردد.
وزیر صمت اضافه کرد: مردم باید خودرو با کیفیت استفاده کنند؛ هم اکنون بازار خودرو در انحصار دو شرکت خودروساز دولتی است که کیفیت پائین بوده و قیمت ها مناسب نمی باشد.
وی افزود: با کمیسیون صنایع به صورت مشترک کار خوبی را شروع کرده ایم و در آینده طرح مشترک دولت و مجلس در مورد خودرو را اعلام خواهیم کرد. با این طرح بازار خودرو بهتر می شود و از این نابسامانی خارج خواهد شد.
رزم حسینی تصریح کرد: البته باید توجه داشت بازار خودرو باید به سمت رقابتی شدن برود و شرکت های توانمند در حوزه خودروسازی به بازار ورود پیدا کنند تا از این طریق با شکستن انحصار، فضای کشور در حوزه خودرو باز شود.


منبع:

1399/07/29
20:03:36
5.0 / 5
1536
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت