وزیر صمت:

طرح مشترك دولت و مجلس در مورد خودرو بزودی عرضه می شود

طرح مشترك دولت و مجلس در مورد خودرو بزودی عرضه می شود

به گزارش وبی كارت وزیر صمت با اشاره به اینكه كیفیت خودرو پائین بوده و قیمت ها مناسب نمی باشد، اظهار داشت: بزودی با همكاری مجلس، طرح مشتركی را در حوزه خودرو مطرح خواهیم كرد.



به گزارش وبی کارت به نقل از مهر، علیرضا رزم حسینی امروز در حاشیه جلسه با کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: امروز در کمیسیون صنایع گزارشی از عملکرد سه هفته ای خود عرضه دادم. قرار شد کارگروه های مشترکی بین وزارت صمت و کمیسیون صنایع در موضوعات مشخصی همچون خودرو تشکیل گردد.
وزیر صمت اضافه کرد: مردم باید خودرو با کیفیت استفاده کنند؛ هم اکنون بازار خودرو در انحصار دو شرکت خودروساز دولتی است که کیفیت پائین بوده و قیمت ها مناسب نمی باشد.
وی افزود: با کمیسیون صنایع به صورت مشترک کار خوبی را شروع کرده ایم و در آینده طرح مشترک دولت و مجلس در مورد خودرو را اعلام خواهیم کرد. با این طرح بازار خودرو بهتر می شود و از این نابسامانی خارج خواهد شد.
رزم حسینی تصریح کرد: البته باید توجه داشت بازار خودرو باید به سمت رقابتی شدن برود و شرکت های توانمند در حوزه خودروسازی به بازار ورود پیدا کنند تا از این طریق با شکستن انحصار، فضای کشور در حوزه خودرو باز شود.


منبع:

1399/07/29
20:03:36
5.0 / 5
1192
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت