وزیر صمت:

وزارت صمت از خام فروشی جلوگیری می كند

وزارت صمت از خام فروشی جلوگیری می كند

به گزارش وبی كارت وزیر صنعت معدن و تجارت اظهار داشت: پیشگیری از خام فروشی همچون اهداف وزارتخانه صنعت معدن و تجارت است.به گزارش وبی کارت به نقل از مهر، علیرضا رزم حسینی بامداد جمعه در مراسم کلنگ زنی طرح توسعه یک واحد صنعتی بیان نمود: یکی از برنامه های وزارت صنعت، جهش تولید است و به دنبال تحقق اهدافی هستیم که وزارتخانه در جهت جهش تولید در نظر گرفته است.
وی افزود: تکمیل ظرفیت های خالی صنایع در جهت پشتیبانی از بخش های مختلف اقتصادی هم همچون برنامه هایی است که در این وزارت خانه تبیین شده است.
وزیر صمت خاطرنشان کرد: یکی از بحث هایی که در استان ها مدنظر است و باید با حمایت های اقتصادی از بنگاه های اقتصادی محقق شود، افزایش ظرفیت و تکمیل ظرفیت واحدهای اقتصادی می باشد که کمتر از ظرفیت در حال فعالیت هستند این در شرایطی است که با این رخداد شاهد افزایش ظرفیت تولید در کشور خواهیم بود.
او با اشاره به اینکه احیای واحدهای راکد و برطرف شدن مشکلات واحدهای اقتصادی همچون وظایف این وزارتخانه است عنوان کرد: در حوزه فولاد هم وزارتخانه در نظر دارد چرخه فولاد را در تمامی استان ها تکمیل کند تا شاهد زمینه افزایش ظرفیت تولید و کاهش قیمت تمام شده باشیم تا زمینه افزایش اشتغال زایی در کشور فراهم گردد.
رزم حسینی تصریح کرد: تکمیل ظرفیت محصولات فولادی پیش زمینه حضور محصولات فولادی در بازارهای بین المللی است و این مهم می تواند عاملی برای پیشگیری از خام فروشی باشد.
وی با اشاره به تفویض اختیارات به استان ها اظهار داشت: تفویض اختیارات یکی از مطالبات استانداران است و ۹۰ درصد از اختیارات معادن کشور به استان ها منتقل خواهد شد.
او افزود: تمامی معادن حبس شده طی دو ماه آینده آزاد خواهد شد و در اختیار استان ها قرار می گیرد تا شاهد کاهش فروش مجوزهای معادن باشیم.


منبع:

1399/07/11
21:23:40
5.0 / 5
1497
تگهای خبر: صنعت , فروش , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت