توافق ایران و سوریه بر تشكیل كمیته راهبردی دو كشور طی دو هفته آتی

توافق ایران و سوریه بر تشكیل كمیته راهبردی دو كشور طی دو هفته آتی

وبی كارت: ایران و سوریه طی دو هفته آتی یك كمیته راهبردی به ریاست معاونان وزرای نیرو و منابع آبی ایران و جمهوری عربی سوریه، می سازند.به گزارش وبی کارت به نقل از وزارت نیرو، رضا اردکانیان به صورت ویدئو کنفرانس با تمام محمد رعد وزیر منابع آبی جمهوری عربی سوریه دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار، تمام محمد رعد وزیر منابع آبی سوریه با ابراز خرسندی از شرکت در یازدهمین اجلاس شورای حکام مرکز منطقه ای آب شهری، خواهان توسعه هرچه بیشتر همکاریهای دو جانبه در حوزه آب و فاضلاب شد.
وی همین طور ضمن ابراز رضایت از حضور شرکت های باتجربه و توانمند ایرانی در پروژه های آبی کشور متبوعش، از حضور هرچه بیشتر این شرکت ها در پروژه های مربوط به تصفیه خانه آب و فاضلاب استقبال کرد.
در جریان این دیدار، دو طرف باتوجه به توافقات یادداشت تفاهم مشترک همکاریهای آبی دو کشور، نسبت به تشکیل کمیته راهبردی به ریاست معاونان وزرای نیرو و منابع آبی ایران و جمهوری عربی سوریه طی دو هفته آتی بوسیله ویدئو کنفرانس تاکید نمودند.
وزیر منابع آبی جمهوری عربی سوریه، بر نیاز این کشور به استفاده از تجربیات و دانش فنی شرکت های ایرانی در بازسازی تأسیسات آب و فاضلاب سوریه تاکید نمود.
گفتنی است، یادداشت تفاهم همکاریهای آبی ایران و سوریه در چهاردهم آذر سال ۹۸ به امضای رضا اردکانیان وزیر نیروی کشورمان و حسین عرنوس وزیر وقت منابع آبی و نخست وزیر کنونی جمهوری عربی سوریه رسید.


منبع:

1399/07/04
20:21:37
5.0 / 5
1707
تگهای خبر: هارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت