مدیر كل صنایع وزارت صمت:

شرایط پلاك فعال برای خانوار در ثبت نام فروش فوق العاده برداشته شد

شرایط پلاك فعال برای خانوار در ثبت نام فروش فوق العاده برداشته شد

مدیركل صنایع حمل و نقل وزارت صمت از واگذاری 152 هزار خودرو هر 2 هفته یك دفعه تا آخر سال آگاهی داد و اظهار داشت: الان فقط موضوع پلاك فعال شخص متقاضی مطرح است و این شخص نباید پلاك فعال داشته باشد.به گزارش وبی کارت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سهیل معمارباشی گفت: تا آخر سال هر ۲ هفته یک دفعه، طرح واگذاری حدود ۱۵۲ هزار خودرو را برگزار می نماییم و ۱۰ درصد قیمت رسمی خودرو در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.
مدیر کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت درباب جزئیات طرح های فروش ویژه خودروسازان، اضافه کرد: افزایش فروش فوق العاده یکی از برنامه ها برای کمک به تثبیت آرامش در بازار خودرو است که در همین راستا با دستور سرپرست وزارت صمت و تصویب کمیته خودرو مقرر شد عرضه خودرو ها در چارچوب فروش فوق العاده افزایش یابد.
وی یکی از شروط واگذاری خودرو در این طرح ها را پرداخت ۱۰ درصد قیمت رسمی خودرو در هنگام ثبت نام دانست و اشاره کرد: برای اطمینان از خرید خودرو توسط متقاضی و مدیریت تقاضا این شرط منعقد شده است.
مدیر کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت در این خصوص افزود: این مبلغ در هنگام ثبت نام به حساب واسطی که توسط شرکت های خودروساز اعلام می شود، باید واریز گردد.
معمارباشی درباب تجدید نظر در شرط نداشتن پلاک فعال خانوار برای ثبت نام خودرو نیز افزود: نداشتن پلاک فعال خانوار یکی از محدودیت هایی بود که قبلاً بعنوان شرط ثبت نام در طرح فروش فوق العاده مدنظر بوده است که در آخرین جلسه کمیته خودرو این محدودیت به جهت مشکلاتی که برای بعضی از متقاضیان بوجود آمد، برداشته شد.
وی اشاره کرد: هم اکنون فقط موضوع پلاک فعال شخص متقاضی مطرح است و شخص متقاضی ثبت نام نباید پلاک فعال داشته باشد.


منبع:

1399/06/27
22:47:01
5.0 / 5
1335
تگهای خبر: صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت