معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت اطلاعات با حضور دانش بنیان ها

معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت اطلاعات با حضور دانش بنیان ها

از جانب صندوق نوآوری و شكوفایی رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات(افتا) از امروز برگزار گردید و تا فردا دوشنبه، 17 شهریورماه در مورد رفع چالش های این حوزه تبادل نظر خواهد شد.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات با هدف بازارسازی برای شرکت های دانش بنیان و فناور از امروز یکشنبه، 16 شهریور ماه شروع شد و تا فردا دوشنبه، 17 شهریورماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه دارد.
در این رویداد دو روزه نیازهای فناورانه سازندگان و تأمین کنندگان حوزه امنیت فناوری اطلاعات (افتا) کشور در چارچوب ۸ نشست عرضه نیاز همچون سازمان صدا و سیما، همراه اول، بعضی از شرکت های بخش خصوصی، شرکت توانیر، قرارگاه پدافند سایبری، مرکز نوآوری اتاق بازرگانی ایران معرفی می شود. در این رویداد مجازی، مذاکره خصوصی با عرضه کنندگان نیازها در اتاق های مجازی پیشبینی شده است.
برگزاری دو کارگاه با مبحث "معرفی استانداردهای ارزیابی امنیت و صدمه پذیری و کیفیت محصولات حوزه فناوری اطلاعات" و "معرفی نقش مالکیت فکری و ارتباط آن با توسعه محصولات حوزه فناوری اطلاعات" از دیگر برنامه های این رویداد است.
در این رویداد مجازی دو روزه ۴۹۳ نفر شرکت کرده اند که از این تعداد ۳۸۸ نفر از شرکت های دانش بنیان، ۲۱ نفر از شرکت های در فرایند دانش بنیانی و ۸۴ نفر هم از سایر نهادها و موسسات هستند.
منبع:

1399/06/16
22:43:23
5.0 / 5
1734
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت