با حضور روحانی انجام گرفت؛

بهره برداری از طرح توسعه منابع آب و خاك در نواحی مرزی غرب كشور

بهره برداری از طرح توسعه منابع آب و خاك در نواحی مرزی غرب كشور

وبی كارت: طرح عظیم توسعه منابع آب و خاك در نواحی مرزی در استان های كرمانشاه و ایلام با حضور رئیس جمهور راه اندازی شد.به گزارش وبی کارت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهور بامداد امروز(پنج شنبه) در هجدهمین هفته از آغاز بهره برداری طرح های مهم ملی کشور با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید، طرح عظیم توسعه منابع آب و خاک در نواحی مرزی در استان های کرمانشاه و ایلام را افتتاح نمود.
در این مرحله از این طرح عظیم ۲۳ هزار هکتار از اراضی استان های کرمانشاه و ایلام با تلاش وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی تجهیز و آماده سازی شده است. در این طرح مهم ملی با یکهزار و ۷۷۳ میلیارد تومان سرمایه گذاری، برای ۹۲۴۰ نفر اشتغال ایجاد می شود.
افتتاح سامانه انتقال آب و شبکه های اصلی و تامین آب اراضی استان های ایلام و کرمانشاه با اجرای وزارت نیرو، افتتاح شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی و سامانه های نوین آبیاری استان کرمانشاه به مساحت ۲۱ هزار و ۵۹۰ هکتار و همین طور افتتاح شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی و پروژه کنجانچم در استان ایلام به مساحت ۱۵۰۰ هکتار، با اجرای وزارت جهاد کشاورزی همچون طرح هایی است که با دستور رئیس جمهور در این استان های مرزی بهره برداری رسمی آن شروع شد.


منبع:

1399/05/23
00:03:23
5.0 / 5
1931
تگهای خبر: سرمایه گذاری , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت