بومی سازی دستگاه كلیدی برای توسعه زیرساخت اینترنت در كشور

بومی سازی دستگاه كلیدی برای توسعه زیرساخت اینترنت در كشور

به گزارش وبی كارت انتقال دهنده پرظرفیت همچون دستگاه های كلیدی برای توسعه زیرساخت اینترنت است كه محققان یكی از شركت های دانش بنیان موفق به بومی سازی این محصول شده اند.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، ناصر یزدانی، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان «روتر» یا «انتقال دهنده پر ظرفیت» را دستگاهی دانست که برای دریافت، تجزیه، تحلیل و انتقال بسته های اطلاعات و داده در یک شبکه مورد استفاده قرار می گیرد و اظهار داشت: این دستگاه مانند یک دروازه برای اطلاعات و داده عمل می کند و انتقال دهنده پرظرفیت، ظرفیت انتقال حجم بیشتری از داده و بسته های اطلاعاتی را دارد.
وی افزود: روتر (انتقال دهنده) پرظرفیت دستگاهی است که در زیرساخت در رابطه با فناوری اطلاعات و اینترنت، در زمینه حمل و نقل اطلاعات و داده به کار می آید. استفاده از این دستگاه به حدی گسترده است که تمام سازمان ها، ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی را در بر می گیرد. در واقع در هر خانه یا نهادی که دو کامپیوتر وجود دارد که تشکیل یک شبکه را می دهند، این دستگاه هم مورد نیاز است.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، یزدانی با اشاره به طراحی و ساخت روتر در این شرکت اضافه کرد: دستگاهی که در این شرکت تولید شده است، تا 160 گیگ بر ثانیه قدرت دارد و حدود 20 درصد از نمونه مشابه خارجی ارزانتر است، ضمن آنکه این محصول دانش بنیان دو سال ضمانت دارد و به همراه خدمات بعد از فروش به مشتری عرضه می شود.




منبع:

1399/05/05
14:36:53
5.0 / 5
1862
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت