نیاز ۱۰ میلیاردی استارتاپ های حوزه اینترنت اشیا برای توسعه

نیاز ۱۰ میلیاردی استارتاپ های حوزه اینترنت اشیا برای توسعه

وبی كارت: معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: در رویداد جذب سرمایه اینترنت اشیا به 10 میلیارد تومان سرمایه نیاز دارند و در صورت ورود عامل های سرمایه گذاری ما در چارچوب هم سرمایه گذاری در پروژه سرمایه گذاری خواهیم كرد.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا دکتر علی ناظمی، در رویداد استارتاپی IOT که به صورت مجازی در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، با اعلان اینکه در هر رویداد جذب سرمایه، بیش از ۱۷۰ نفر به صورت حضوری و آنلاین مشارکت داشته اند، اظهار داشت: برخی از استارتاپ های سه رویداد گذشته جذب سرمایه از امکان هم سرمایه گذاری استفاده کردند و طرح های آنها از جانب عاملین صندوق ارسال شده است.
وی ادامه داد: استارتاپ های حاضر در رویداد جذب سرمایه اینترنت اشیا به ۱۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارند و در صورت ورود عامل های سرمایه گذاری ما در چارچوب هم سرمایه گذاری در پروژه سرمایه گذاری خواهیم کرد.
ناظمی با ابراز امیدواری از اینکه استارتاپ ها و سرمایه گذاران از این رویداد نتایج مثبت کسب کنند، اظهار نمود: این رویداد در حوزه های دیگر به صورت منظم برگزار می شود و در صورتیکه سازمان ها، مراکز علمی و صنایع، حوزه خاصی که دارای اولویت هستند را مدنظر داشته باشند آنرا برگزار خواهیم کرد.
به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا در طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در چارچوب سرمایه گذاری و نه تسهیلات ارائه می دهد، بطوریکه هر طرحی را که عاملان صندوق یعنی صندوق های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.
منبع:

1399/04/31
13:43:48
5.0 / 5
1967
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت