وزیر راه و شهرسازی:

فاز اول پروژه قزوین -الموت- تنكابن سال آینده افتتاح می شود

فاز اول پروژه قزوین -الموت- تنكابن سال آینده افتتاح می شود

به گزارش وبی كارت وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: فاز اول پروژه قزوین- الموت به تنكابن سال آینده به بهره برداری می رسد.


به گزارش وبی کارت به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی قبل از ظهر دوشنبه از قطعات یک، دو و سه پروژه قزوین، الموت به تنکابن بازدید نمود. وزیر راه و شهرسازی در جریان این بازدید اظهار نمود: این پروژه از طرح های مهم راهبردی و حلقه اتصال راه های جنوب به شما به حساب می آید که از سال های قبل شروع شده و ملاحظات مهندسی و ایجاب می کرده زودتر ساخته شود.
وی اضافه کرد: ادامه اجرای این پروژه نیازمند اولویت گذاری است تا بخشی از آنرا سال آینده آماده افتتاح نماییم. اسلامی بیان نمود: این بخش شامل دو منطقه است یک مسیر ۱۵ کیلومتری از تنکابن به الموت و یک منطقه از قزوین تا الموت که حدود ۶۳ سه کیلومتر است. وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: این مجموعه ۸۰ کیلومتری که نصف مسیر قزوین به تنکابن را شامل می شود می تواند با اقداماتی که صورت خواهد گرفت با سرعت بیشتری به بهره برداری برسد.
اسلامی خاطرنشان کرد: بخش دوم این پروژه دارای مشکلات زیست محیطی بوده که آنرا حل کرده ایم و با تجدید نظر در بعضی مسائل و تکمیل مطالعات امیدواریم آنرا با سرعت بیشتری تکمیل کرده و هزینه اجرا را کاهش دهیم. وی اظهار نمود: تکمیل این پروژه با برآوردهای گذشته ۲، ۵۰۰ میلیارد تومان لازم دارد که در ادامه کار با افزایش هزینه های اضافه باید در ادامه پروژه بررسی شود.


منبع:

1399/04/09
13:26:44
5.0 / 5
2170
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت