مهر خبر می دهد

فروش عرصه مسكن مهر پردیس با نرخ سال ۹۸ تا اختتام تیرماه تمدید گردید

فروش عرصه مسكن مهر پردیس با نرخ سال ۹۸ تا اختتام تیرماه تمدید گردید

وبی كارت: مدیر اجرایی مسكن مهر شركت عمران شهر جدید پردیس از تمدید فروش عرصه (زمین) واحدهای مسكن مهر این شهر جدید با قیمت های مصوب سال قبل تا اختتام تیرماه امسال آگاهی داد.به گزارش وبی کارت به نقل از مهر، برمبنای قانون بودجه سال ۹۸، فروش عرصه واحدهای مسکن مهر و صدور سند مالکیت عرصه و اعیان این واحدها از طرف شرکت عمران شهرهای جدید مجاز شمرده شد.
بر اساس این قانون، شرکت عمران شهر جدید پردیس از فروردین ماه سال قبل مبادرت به فروش عرصه های مسکن مهر این شهر جدید کرد که نرخ ها با تخفیف ۳۰ درصدی تعیین شد.
گفتنی است برمبنای دستور وزیر راه و شهرسازی، مقرر است این تخفیف ها تا آذر ماه امسال اجرایی باشد؛ اما نرخ هر متر مربع در هر پروژه و هر فاز برمبنای تعیین مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس متفاوت بوده و سال قبل بین ۳۱ تا ۴۹ میلیون تومان (در صورت خرید اقساطی) به متقاضیان واگذار می شد.
اما در صورتیکه متقاضیان می خواهند این عرصه ها را نقدی خریداری کنند، در فاز ۱۱ قیمت کارشناسی شده برای واگذاری عرصه ۱۹ تا ۲۵ میلیون تومان، در فاز هشت ۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان و در فازهای دیگر ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان کارشناسی شده بود.
فروش عرصه مسکن مهر پردیس با این نرخ ها تا آخر خرداد ماه امسال تمدید شده بود و قرار بود که از شروع تیرماه امسال، نرخ های جدید اعمال شود که بگفته علی اصغر جاودان فر مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس، مالکان می توانند تا آخر تیر ماه، با ارقام فعلی مبادرت به خرید عرصه واحدهای خود کنند.
در همین راستا، علی اصغر جاودان فر مدیر اجرایی مسکن مهر شهر جدید پردیس در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره خرید عرصه (زمین) مسکن مهر گفت: فروش عرصه مسکن مهر با همان قیمت سال قبل و با شرایط ویژه تا اختتام تیرماه تمدید شده است.
وی اضافه کرد: هم نقدی و هم اقساطی عرصه ها به فروش می رسد که قیمت آن بستگی به متراژ عرصه دارد.
جاودان فر اشاره کرد: برمبنای مساحت زمین پروژه، قیمت ها تعیین می شود؛ مثلاً در فاز ۸، برخی پروژه ها در ۳۵۰ متر مربع و برخی پروژه ها در ۴۰۰ متر مربع راه اندازی شده اند؛ برج های فاز ۱۱ هم همچنین است و بستگی به متراژ زمین دارد یکی از برج ها در ۳ هزار متر ساخته شده است ولی در یک پروژه دیگر این فاز، در همین میزان زمین، دو برج راه اندازی شده که بطور قطع قیمت عرصه برای مالکان آن کمتر می شود.
این مقام مسئول اضافه کرد: مثلاً یک برج ۵۹ واحدی فاز ۱۱ که در ۳ هزار متر مربع راه اندازی شده، تعداد واحدها تقسیم بر متراژ مورد استفاده شده و میزان زمین هر فرد تعیین می شود؛ سپس عرصه به دست آمده در قیمت زمینی که مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس تعیین کرده، ضرب می شود.

منبع:

1399/03/31
15:05:40
5.0 / 5
2191
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت