اپل اعتراف كرد:

اطلاعات كاربران آیفون در دستان هكرها

اطلاعات كاربران آیفون در دستان هكرها

وبی كارت: اپل در جدید ترین گزارش های منتشره رسماً صدمه پذیری اپلیكیشن میل در سیستم عامل ios و نفوذ هكرها به اطلاعات كاربران آیفون و آی پد را تایید نمود.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، تازه ترین اخبار و گزارش های منتشره از آن حکایت می کند که اپل به صورت رسمی صدمه پذیری و حوزه امنیتی موجود در سیستم عامل آی او اس گوشیهای آیفون و تبلت های آی پد را تایید نمود.
این در حالیست که این غول تکنولوژی آمریکایی در پاسخ به ادعای شرکت ZecOps فعال در حوزه امنیت سایبری در خصوص کشف ظرف امنیتی و صدمه پذیری اپلیکیشن میل در سیستم عامل ios و احتمال دسترسی هکرها به اطلاعات گوشیهای آیفون و تبلت های آی پد، اعلام نموده بود که این مساله باعث افشای اطلاعات کاربران نشده و تهدید جدی برای حریم خصوصی آنها به شما نخواهد رفت.
این کارشناسان اعلام نموده بودند که صدمه پذیری مذکور به هکرها و مجرمان سایبری امکان دسترسی به گوشیهای آیفون و تبلت های آی پد را می دهد و بدون آنکه کاربر روی لینک های آلوده در اپلیکیشن میل در ios کلیک کند، دستگاه مورد نظر را آلوده شده و در اختیار هکرها قرار خواهد گرفت.
آنها در گزارش خود همینطور خاطر نشان کرده بودند که هکرها حداقل به مدت دو سال از این صدمه پذیری برای دسترسی به اطلاعات اهداف بلند پایه در جهان سوء بهره برده اند.1399/02/09
23:32:42
5.0 / 5
2916
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت