قم استان پیشرو در زمینه پنجره واحد خدمات در كشور است

قم استان پیشرو در زمینه پنجره واحد خدمات در كشور است

وبی كارت: قم معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، قم را پیشرو در زمینه پنجره واحد خدمات در كشور است.


محمدرضا گروسی در گفتگو با ایسنا با اشاره به اهمیت ترویج خدمات الكترونیكی اظهاركرد: الكترونیكی كردن خدمات یكی از دغدغه های معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری بوده كه از شهریورماه پیگیر عملیاتی شدن این بخش بوده ایم تا بتوانیم آمدوشدهای غیرضروری را مدیریت كرده و خدمات به روز و غیر حضوری به شهروندان ارائه دهیم.
وی اجرایی شدن 6 فرم و پلت فرم را دستاوردی قابل توجه دانست و اشاره كرد: دراین زمینه طراحی 6 فرم و پلت فرم های مختلف كه جزو موارد در رابطه با دستگاه های اجرایی بوده انجام شده و ارائه خدمات الكترونیكی به شهروندان در چارچوب میز خدمت الكترونیكی شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم افزود: ارائه خدمات الكترونیكی به شهروندان در چارچوب میز خدمت الكترونیكی به همه دستگاه ها به خصوص دستگاه های مرتبط به استانداری، فرمانداری و بخشداری ها ابلاغ و می توانیم بگوییم اجرایی نیز شده و در اجرای پنجره واحد خدمات استان و پرتابل دولتی جز یكی از استان های پیشرو در كشور هستیم.
وی توسعه شبكه دولت بعنوان زیرساخت و سامانه امن بین دستگاه های اجرایی را از نكات مهم خواند و اضافه كرد: توسعه شبكه دولت در بخش های امنیتی و موارد خاص نظارتی یكی از دغدغه های مهم استانداری قم بوده كه خوشبختانه با همكاری اداره فناوری اطلاعات در سطح استان و كشور انجام و زیرساخت ها برای همه دستگاه فراهم شده و جز چند استان برتر در كشور محسوب می شویم.
گروسی اصلاح و الكترونیكی كردن پروسه بین دستگاه های اجرایی استان و همین طور توسعه نگهداری سامانه استعلام های بین 126 دستگاه و دستگاه های بهره بردار را یكی از اقدامات قابل توجه استان اعلام و بیان كرد: در مواردی نیز مانند پروسه راهبری طرح حذف تصویر شناسنامه و كارت ملی در كشور، استان قم پیشرو بوده است.
وی بازدید سرزده و مستمر از ادارات و دستگاهها را در افزایش كیفیت ارائه خدمات به مردم بسیار مؤثر خواند و تاكید كرد: بازدیدهای مستمر از دستگاه های مرتبط و نظارت بر میز خدمت الكترونیكی و مواردی از این قبیل در حوزه معاونت توسعه جزء برنامه های مستمر محسوب شده و باتوجه به ارزیابی های انجام شده مورد رضایت مردم واقع كه این مهم ادامه پیدا خواهدنمود.
منبع:

1399/02/01
13:54:34
5.0 / 5
3096
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت